Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo Mobile


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 713
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Zdar lidi.Možná to nepatří sem,ale tohle je nej auto hra na psp.Já jí pár měsíců mám,ale začel jsem jí hrát před 2 měsícema.Četl jsem na plno foréch hodně, a hodně kritika na single playerže není kariéra,ale challenge to je jak ten single.Mě ani nenapadlo,že se dá v chalenge přeject na další okno a závody v pořadí abecedy.To jsem ani nikde v recenzích atd. nenašel.Já stále dělal na zlaté medajle do v prvním okně do písmene I a až ted jsem si všiml na mapě challenge šipku do prava a ejhle dalši licence.Mám hroznou radost.Půjčoval jsem si druhé psp a vydělával prachy na auta a mám už 115 aut,ale jen speciálů -rally a od 3 mil.výš a ještě mám 28mil na útratu a 291 den.A ted jsem to teprve objevil.Nechápu,ale mám to ještě viíc rád.Doufám že to nikdo nebude brát jako nějaké machrování,ale třeba radu kdo nevěděl že to pokračuje dál.Mějte se všichni dobře a štastné a veselé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ydělávám nejvíc tak že si půjčím druhé psp a hraju multiplajer Driving Park.V MP jde přes start zapnout autopilota anechat jezdit na 2 kola.Jen hlídám jaké auto je první.V nastavení okruhu je číslovka 555 tak to nastavuju na 999 a shuffle race.To č.999 vždy vybere formuli,tak to odjezdí rychle.Po prvním kole se dostává jackpot,vynásobený počtem závodů.Když ho dostanete vy a vyhrajete,tak dostanete i peníze prohraného krát počtem závodů,ale ne vždy.Na to nemůžu přijit,takže 150000 * 10 + 90 * 10 = 2400000 za závody po 10 kole.To je supr ne.A hlavně se o to člověk nemusí ani moc starat,jen hlídat aby dojel první

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No myslím si že je lepšie si tie peniaze "poctivo odjazdiť" ako takto klamať systém ale aj to je jedná z možnosti. Ďalej keď sa ti podarí cela autoškola na zlate poháre a nič nekupuješ tak nazbieraš dosť peňazí. Nechám to už na teba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poctivé to zrovna není,ale u této hry mě to přijde docela nemožné nakupovat tolika aut.Já jezdím challenge poctivě.Mám 55 challenge zlato,10 stříbro,21 bronz.Do toho jezdím závody a otvírám další třídy.Mám teď 132 aut-jen od 750000 výš a 5mil na kontě.Hrozně rád zkouším jiné auta a rád driftuju,tak honím v driftech rekordy s jinými auty.Mám 313 dní.Auta se už hodně opakují,tak až dokoupím jen ty drahé tak budu kupovat jen tovární (obyč).Chtěl bych tu hru dohrát celou.Ono,že si s MP přijdu k penězům není vše.Odjíždím to poctivě,ale můžu si dopřát mnoho aut do sbírky a to je fajn,že když chce člověk blbnout,tak si má z čeho vybírat.Kompletní můj zisk je 118937978,- a 8787 km odježdíno.Je to fakt bomba hra a hraju skoro jen jí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám asi jenom cca 8 Zlato,10 Stříbro a fůru bronzu a už sem asi u G :(,některý jsou prostě němožný splnit

Jinak mě se nejlíp driftuje s Nissan Skyline (ten speciál s paintjobem Gran Turismo) a na myslim že Catedral rocks 3

Jinak mám 48 dní a 1200000 crd. a na prachz si vydělává mže jezdim bud cca 20 kol na Catedral rocks nebo Beginer Course

GT mám jenom 4 dny xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čus. Koupil jsem synovi k vánocům psp edici GT s možností stáhnout si s PSN jedno auto, jako bonus. Auta jsou nakonec dvě, Bugatti Veyron a Corveta ZR1. Obě auta mám stažené v pc, v souboru XPD a nevím kam je mám v psp uložit, aby se mi zobrazili v garáži. Můžete mi prosím poradit? Díky za každou odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj.Zajímalo by mně jestli můžu připojit flashnuté psp k ps3 a přesouvat vyděláné peníze a auta. Tady na foru jsem našel topic z roku 2008 kde někdo psal že se fleshnuté psp k ps3 připojit může.

Nezměnilo se něco a propojujete to někdo?

Díky za odpověď a omlouvám se jestli to tady někde je. Hledal jsem ale nenašel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Protože se dává když máš rank D a deš na C tak máš jenom C ne? Tak se ti z trofejí ten D vymaže

Jinak já mám cca 8 aut a 7 z nich jenom na okrasu,1 Nissan Skyline Gran Turismo Edition - skvělý auto na drifty na Catedral Rocks 1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu