Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pár rad jak se chránit proti BANu a návod na ABGX360!!


piggy

Recommended Posts

  • Odpovědi 302
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

no a musim to krotrolovat když mam novej flash ? a když chcu na live ?

Vždycky to musíš v ABGX kontrolovat . Vyvaruješ se třeba nefungujícímu DVD protože iso nebylo v pořádku . A když hraješ na live , tak to platí dvojnásob . Tak se teď dívám - to musíš kvůli tomu dotazu psát do dvou topiců ? Nebo si myslíš , když to napíšeš jen do jednoho , že ti nikdo neodpoví ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
To já bych potřeboval radu. Hry mám patchovat na wave 3... Hraju teď red dead redemption- mám se bát jít s nim LIVE nebo ne? Flash nevim ale myslim že to tu někdo vydedukuje z toho že patchuju na wave 3.. předem dík za radu

S jakoukoliv patchovanou hrou na nižší wave není dobré hrát na live . Jestli chceš hrát na live , tak nejlépe jen s LT + a hry musí být neopatchované na nižší wave .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Tak vložit obrázek na toto forum mi děla trochu problémy,zdá se mi to doost složitý.Píše mi to žlutě : Verification Failed a u Starting autofix : There is no verified rip of Xex CRC bla bla bla...is the online database Failed to find a failed autofix.Obrázek by byl určitě lepší ale chtělo by to zjednodušit vkládání

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebo se nedejbože naučit trochu pracovat s počítačem.

To, co popisuješ je případ, kdy v DB ABGX není tvoje konkrétní verze hry. Buď je moc nová a časem se objeví, nebo se jedná o nějakou lokální verzi, která se tam nedostane. Ale hra jako taková by v pořádku být měla, jen nejde on-line ověřit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • Junior Moderators

Lidi, když chci hrát Halo Reach na Xku s flashem LT+ 1.9:

1.) Jak tu hru zkontroluju v ABGX, aby mi nehrozil ban na live(teda vim, že hrozí vždycky, ale myslim to stealth)? Protože jsem koukal, že je tenhle návod nějakej starší, tak nevim, jestli jde i na novým FW a dasboardu

2.) Jak je to s patchováním na wave? Nebo to u LT+ 1.9 řešit nemusim?

Díky za odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidi, když chci hrát Halo Reach na Xku s flashem LT+ 1.9:

1.) Jak tu hru zkontroluju v ABGX, aby mi nehrozil ban na live(teda vim, že hrozí vždycky, ale myslim to stealth)? Protože jsem koukal, že je tenhle návod nějakej starší, tak nevim, jestli jde i na novým FW a dasboardu

2.) Jak je to s patchováním na wave? Nebo to u LT+ 1.9 řešit nemusim?

Díky za odpovědi.

1.http://xbox360.rocknroll.sk/?p=6 , http://xbox360.rocknroll.sk/?p=145

U HALO REACH ( u všech 6 her s AP25 - Assasins Creed: Brotherhood, NFS HP , Fable III, Halo: Reach, Call Of Duty: Modern Warfare 2, Call Of Duty: Black Ops. ) musíš navíc patchnout AP 25 nastavením autofix na level 3 aby ti šly spustit .

2. U nejnovějšího FW flashe se wave nemusí řešit .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu