Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Grand Theft Auto: Chinatown Wars PSP


tekken90

Recommended Posts

to jsi teprve tady?

no dobrá jak zajedete do té uličky tak musíš ty týpky jak říkáš co nejrychleji zabít než zabijí tu melanii pak nasedne zase do auta vyhazíš pár balíčku ona si to natočí a konec mise...

Super,díky;-) No v příběhu jsem teprve tady i přesto že mám skoro 30 hodin xD

Já se totiž věnuju hlavně dealování drog,ničení kamer a hledání skoků;-) A nebo honičky s policajtama;-)

Takže proto nejsem v příběhu moc daleko;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • Odpovědi 580
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

  • 1 month later...
Zdravím,chtěl bych se zeptat,jestli dealer kterého zabijete nebo vyplašíte poldama se znovu objeví..nemůže se mě stát,že by dealeři došli?

Dealeři po nějakym čase zmizej, ale zase se objevujou. Když ho zabiješ/vyplašíš, tak se tam za chvilku zase objeví, ale když mu třeba vykoupíš všechno zboží, tak zmizí, ale jinej dealer se zase objeví jinde ... :)

Rozhodně se nemůže stát, že by dealeři "došli" :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To během celé hry se platí za mise takový směšný částky?Já jen že mám už 41% příběhu a za vypálení nějakýho gangu dostat 200 kaček se mě zdá málo :-( Jo a je někde na webu návod na všechny mise?

dealuj navykovy latky :) kdyz ma nejakej dealer vyprodej a budes mit kliku, ze nejakej zrovna potrebuje to stejny zbozi, tak vydelas poradnej balik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale podle mě tahle hra není jen o dýlování nebo se pletu?:psp:

Samozřejmě,že jako každý GTA to je o spoustě věcí,ale tady prostě to dealování je provedený dobře,vydělávají se na tom velký prachy a je to prostě velká součást...Nevím,jestli mi rozumíš:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten dotaz byl,jestli lze za samotné auto připojit samotný návěs;-) Tuhle cisternu jsem také našel;-)

Jinak k tomu analogu..Co to třeba zkusit rozebrat a pročistit?Mě u některých her taky jede analog doleva,ale zatím to řeším jenom lehkým trhnutím doprava

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rozebrat to a vycistit uz me taky napadlo :thumbup: ale zatim se spokojim s trhanim doprava :roll: nedela to casto

hru hraju asi treti den a jako parada, ted delam nejakou misi kde mam branit v jizde nejakym manikum aby vyhral jakysi ozrala :wohow: a uz mam koupeny i jeden barak 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu