Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Killzone 3


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 301
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Jak jsem na to přišel? Google je jeden z mých moc dobrých kamarádů a já jsem se s ním sžil :) A jak jsem viděl tuto cenu tak jsem po tom skočil.

Edit: Hledám klan, v KZ2 jsem měl nejvyšší lvl a myslím si že i v KZ3 budu dobrý. HS mám. Ještě se chci zeptat, lze spentnuté body resetovat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Myslim ze to je slusna cena, ale cumim ze to koupis i kdyz nejsi moc velky fanda, ja mam taky rad specialni edice, ale tyhle ultimatni kupuju vazne jen u srdcovek, tak ale ty si doma vydelavas slusny prachy takze pohoda :D Krom toho je to povedna limitka.....

Btw.: Jakto ze si zase odbanovan?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo limitky já rád, proto scháním všude ty bonusy jako třeba z Alcatraze figuru z Nano edice Crysis 2 (tu Nano edici bych si jako celou nekoupil...),..... Prostě jsem takovej sběratel.

Jinak ban jsem měl v poslední době 2x na 5 dní, nechápu za co jsem ten poslední ban vůbec dostal, nic jsem neporušil, jen jsem někoho upozornil na to že není vhodné to co tam píše..... (viz.topic R.I.P. kenny) No ale to neřeš..

- sorry za OT

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Se sberatelstvim to mam podobne, na hru na kterou se tesim dam prednost sberatelske edici pred normalni, ale tyhle "mega" edici kupuju vazne pouze tehdy, kdyz mam tu hru opravdu rad.....a tady bych do toho asi nesel...... ma KZ3 se sice chystam, ale asi si vystacim z hrou z druhe ruky az opadne cena...tenhle rok je totiz tak nabity hrami na ktere se opravdu tesim, ze je potreba setrit kde se da :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To si já právě nemyslím, jediná hra co si ještě v tomhle roku plánuju koupit je Battlefield 3 (na PC) a pokud bude tak nový CoD, ale to není jisté... Jinak to KZ3 má skvělé bonusy, více jak ta helma se mi tam hrozně líbí tak figurka cloaking marksman, tyhle figurky mam nejradši, třeba u SC:Conviction nebo Halo: Reach byly totálně skvělý figurky/model! (nebo Crysis 2 alcatraz jak jsem již zminoval - ten je úplně libovej...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 1 month later...
Zitra/v pondeli by mi konecne mela prijit Helghast edice takze ja budu hrat urcite :D

Já taky čekám, mě spíš dojde asi až příští týden (standartka) jen jsem chtěl vědět, jestli někdo ještě paří, tak to je fajn, tak to pak můžem společně zahrát :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu