Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Killzone 3


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 301
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Dnes mi dorazila Helghast edice, no k provedeni..... Artbook je peknej i kdyz dost stranek je bilejch a uprostred napis typu space, jungle apod. ale celkove hodnotim kladne, navic vetsina stranek obsahuje takovy ty vystouply rytiny (nevim jak se tomu rika 39.gif ) kazdopadne to pusobi pekne, hra ve steelbooku pusobi taky solidne oproti 2ce co mam doma vypada mnohem kvalitneji a hlavne bytelneji, figurka odstrelovace je taky pekna skoda jen ze je kloubova a ne staticka, zato helma to je docela pruser 39.gif je mnohem mensi nez jsem myslel, oci vypadaji hrozne a ted kdyz se na ni z dalky podivam vypada hure nez z blizka, no a nakonec krabice, proc to ma sakra vetsi krabic nez ps3? Dokonce mi to i z policky vypadava 39.gif Myslim ale ze to za tech 890,- stalo ale pochybuju ze nekdy pouziju vouchery.

Ted k samotne hre: Mam nahraty tak 2,3 hodinky v kampani a spatne to nevypada, trochu mi vadi zCODovateni a lehka inspirace u Halo, celkove mi to prijde mnohem mene uveritelnejsi nez 2ka, ale myslim ze si to nakonec uziju 01.gif Co-op rezim jsem zkousel jenom u dema ale to melo uplne bidne rozdelenou obrazovku, pokud je to v plne stejne asi se do toho ani s kamosem nepustime a to jsem se na to moc tesil.Kazdopadne jsem na to moc zvedavy, zacatek me mile prekvapil a navnadil.

Jinak ta uvodni pisnicka je vazne nadherna. 082.gif Po multu bych ale klidne dal muj nick na PSN StefiCZ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

StefiCZ 2,3 ze singlu? No to uz si skoro za pulkou =) nevim co saskovali, ze KZ3 je delsi nez druhej dil, kdyz to je spis naopak, ve dvojce clovek mel pocit, ze hraje nejakej pribeh, tady to zapnete a za dopoledne je to dohrany ani nevite jak :P spoiler - btw, nejhrosi konec co snad jaka hra mela

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si včera zapl poprvé multiplayer a nestačil jsem se divit, v tom špatném slova smyslu. Třídy jak je vývojáři namíchali mi příjdou doslova nesmyslné, a po několika hodinách si pořád nedokážu vybrat za koho mám hrát např. "Infiltrator" začíná s brokovnicí, to je vtip? Taky mě štve ten těžký nepoužitelný kulomet M224-1A LMG nahradil bych jej jinou zbraní, dále to zrychlené ovládání mi taky nepříjde k ničemu dobré...Další OBROVSKÉ mínus celého online hraní je, že se nedá tak jako to šlo ve dvojce vybrat hru, prostě dáte find game a ono vás to někde hodí. Tak někdy tímto ztratím třeba i 10 minut než najdu dobrou hru. Hodí mě to třeba do hry kde je jen jeden hráč OMG co je to za pí*ovina??? To, že menu celého multiplayeru je taky mínusové, protože si musíte pamatovat jména zbraní, to je...škoda slov. No po perfektním onlinu z KZ2 u kterého jsem strávil moře šasu mi přijde KZ3 mulťák jako hodně slabý odfláknutý odvar! Jo mapy jsou taky úplně o ničem, je to samý camper/sniper všude! To v KZ2 taky nebylo!

Abych jen nekritizoval jediné pozitivum na hře mod Operations, ten je hodně povedený, ale jen 3 mapy...omg!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Ahojte, chtěl jsem se zeptat jestli nemá někdo taky problém se sekáním hry? Když hraji MP, tak se hra na některých mapách hooodně znatelný pokles FPS, nejvíce asi na AKMIR SNOWDRIFT. SP byl v pohodě, ale tohle. Divím se, že stím GG už dávno něco neudělala pomocí patche, alespoň nějaká optimalizace. Hra je velmi dobrá, ale tohle ji oproti KZ2 hodně kazí :(.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdo shání KZ3 packy, můžu mu prodat můj účet s:

Killzone 3 Retro Map Pack: Reclaimed Territory (EU)

Killzone 3 Map Pack: Steel Rain (EU)

Killzone 3 Map Pack: From the Ashes (EU)

Spare Parts FULL GAME

Všechno tohle za 150Kč (originální cena na PSN CZ 540Kč)

pište do PM kdyžtak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No po dnešním hraním mě zase něco udivuje :/ Když mě někdo sestřelí (ne headshot) a valím se po zemi, tak přiběhne medic a oživí mě, ale hra to započítá jako - Death (absolutní blbost, přeci death - smrt, a když mě medic oživí tak ku*va nejsem mrtvý). To samé, když jste medic a po sestřelení se pomocí čtverečku oživíte...také se to započítá jako smrt...to bych mohl rozlámat gamepad :((.

Ale abych furt jen nedával, tak se mi líbí, že když dostanete ten headshot, tak už Vás nikdo neoživí. Tohle mě zase děsně vadilo na BF:BC2, tak když jsem trefil týpka i raketometem, tak přiběhl medic a oživil ho...opět - lámání gamepadu vztekem, co je to za pi*ovinu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

V multiplayeru mě sere že někdo se může vydávat za váš tým a potom vás zabije (ve 2 to nebylo) jinak super.Nezaložil by někdo se mnou český klan ? nebo by mě někdo nepozval ? díky moc (můj nick na ps3: misajanura1) díky,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu