Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Killzone 3


tekken90

Recommended Posts

jsem jedinej komu funguje jen botzone ?

EDIT: tak zhodnotím hru i já :)

Grafika je pěkná, ovládání se mi taky líbí, všechno je naprosto přehledný jen vy máte možná pokroucený vnímání :)

hra se mi celkově dost líbí ale už mě to přestalo bavit... online do killzone mi prostě nějak nesedí, je to jen nudná řežba ale na singl se moc těším ;)

LegionCZE: mě se zdá že je to rychlý dost, nevím co se ti na tom zdá pomalý ? :D

Já nevim, prostě se mi někdy zdá (u některých zbraní), že tam je drobné zpoždění, asi je to schválně :D

Mě jde také jen botzone, poslední dobou i pořád padá PSN (ale to je spíš mým internetem)

Zkoušel jsem to 5 krát, a ani jednou se mi to nespojilo (online) :D

K tomu klanu - klidně bych do toho šel, ale uvidíme jak to bude vypadat ;) Hru si koupím určitě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 301
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

No tak já se v tom nějak nevyznám a vůbec, vypálený gamesy hraju jen na PC, xbox nemám ani flashlej a PS3 ani moc nehraju, takže ani nevím kolik bluray má tu kapacitu, ale musim uznat že jako 40gb hra to je fakt masakr, 16GB má GTA IV na PC (nevím jak na konzolích) takže nechápu jaktože muže mít Killzone 3 na PS3 celkem o 24gb víc, to mají třeba hry pro konzole, popř. jen pro PS3 více GB????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je zas diskuze do jineho tematu =) ono programovani na xbox360 je pro programatory jednodussi a lepsi, nez stupidni ps3, kdyz potom programatori nezvladaji ps3 tak z toho vyleze shit ala BLACK OPS port na PS3 :D:D kdyz zvladaj tak je to nadhera ala Uncharted serie, Killzone 2,3 a jine...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu