Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Killzone 3


tekken90

Recommended Posts

Jn ale tak Black Ops byl shit celkově pro všechny platformy, zombíci se ale opravdu povedli, v tom je treyarch dobrej to se musí nechat, jako BO mě bavilo jakože ze stránky Gameplaye, ale je to od CoD4 takřka furt stejné, jen nový mapy, zbraně a např. HUD, jinak engine byl furt stejnej jako u CoD4,CoD5,CoD6 - též se omlouvám za odbočení z tématu ale chtěl jsem to zmínit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 301
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Demo během chvíle dohráno :) nejslabší pocit jsem měl na začátku když jsem lítal tím strojem a měl sem kulometem zabíjet nepřátele .. To mně zrovna nějak moc neuchvátilo .. Ale pak dál ? Po lehce nesladkým nemastným Multiplayer demu musím říct že todle mně vážně dostalo . Ať je hra sebevíc stejná sebevíc lineární tak je to prostě masakr . Takovej spád a takovej náboj chuť hrát , grafika .... Všecko neuvěřitelný .. Killy zblízka ? Sice vím že šli i v MP ale musím je zmínit .. Raketomet ? Zbraň která se stává neskutečnou mocí .. A jetpack mně taky celkem potěšil .. Rozhodně do tý hry půjdu protože vím že mně bude bavit i po druhý potřetí protože ta hra je tak hutná a masitá že se nedá přestat ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyšla recenze a ani jsem ju nečetl. Protože jediné co mě zaujalo byl ten malý rámeček s nadpisem "Pohybové ovládání". Ne že bych nevěděl že hra vyjde s podporou Move, ale co vím tak je to první hra, ve která umožňuje nastavit dead zone:

Pohybem "po obrazovce" se míří a když najedete zaměřovačem k jejímu okraji, tak se rozhlížíte. Ve hře je ale možné nastavit velikost "mrtvé zóny", takže v krajním případě se s mířením posouvá i kamera.

Nevím jestli je hra dostupná obyčejným smrtelníkům, ale pokud ji už někdo má, a má zároveň i Move, tak bych byl vděčný kdyby ten dotyčný vyzkoušel Move a "porovnal" (např jednou větou) který způsob z těch 2 nastavení dead zone je lepší, intuitivnější, přirozenější.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hrál jsem demo i betu, a musím říct, že Move je super. mám citlivost na nejnižším, a je to perfketní.

Dead zone značí, kam až můžeš s kurzorem, aby se obrzaovka neotáčela. Dáš li si třeba 80% na šířku i výšku, musíš dát kurzor až úplně ke straně. Já používám asi 20 % na obou, stačí pak vyjet trochu ze středu a kamera se začne pomalu otáčet.

Ovládání Movem je přesně, rychlé, intuitivní. Přebíjení je řešeno otočením ovladače (zápěstím), melee útok (nožem) bodnutím do prostoru. Nezkoušel sem klasik ovládání, protože mi Move vážně vyhovuje a určitě to budu používat. kalibrace je velmi rychlá a snadná, stačí dvakrát namířit ovladač a potvrdit. Ve středu mi přijde full, tak kdyžtak popíšu, jestli se to nezměnilo :) Ale rozdíl v tomto mezi demem a betou není. Move můžu pouze doporučit.

Jedi: máš-li zájem, zítra zkusím hrát s Dualshockem, a kdyžtak řeknu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě zajíma jestli někdo hrál coop demo vtý části kde Rico bere Jetpack a odlítá tak pak vlastně hrajete bez partáka. Co se stane z druhým hráčem ? Je tam jiná animačka a s jetpackem letíme spolu nebo se druhej hráč vydává jinou cestou ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozhodně řekni, a pak ještě kdybys zkusil hrát s deadzone nastavenou na 0%, tak jak by se to potom ovládalo ?

Tak jsem to dnes zkoušel, v coopu, a je to naprosto stejné, jako kdekoli jinde. Reakce jsou rychlé a přesné, je to celkem i živé, ale s Move je to záživnější :) Nic to tomu neubírá ale ani nepřidává.

Rocko: Oba dva hráči mají jetpack. Všude mají oba hráči tu stejnou věc, pokud je to nějaký zvláštní úsek. I při zvedání toho černocha (nevím jeméno :D) zvedne jen jednoho a druhý zůstane - následuje cutscénka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslíte, že se K3 vyplatí koupit kvůli singlu? Sice mp se mi taky líbí, ale na BBC2 to nemá. Move nemám a ani nechystám.

Rozhodně ano. Akorát včera mi dostala recenze KZ3 v hernim pořadu RE-play,dostal 7/10 ale vůbec ji neberu v potaz jelikož tam mlel hrozný nesmysli,jako kdyby byl zaujatej..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslíte, že se K3 vyplatí koupit kvůli singlu? Sice mp se mi taky líbí, ale na BBC2 to nemá. Move nemám a ani nechystám.

Taky si říkám jestli to tedka kupovat za plnou cenu, dohraju singl zahraju multák a bojím se že na to po 14 dnech už nesáhnu. :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Srig: Věřím tomu, že oproti BBC2 to bude mít mnohem zábavnější bitky v MP. Přeci jen, v BBC2 to bylo kdo chytne dřív tank, pobourá všechno kolem sebe a zakempí. Tohle bude jiné, podle mě náročnější a akčnější, takže do toho určitě jdu :). Ale pokud jdi jde jen o ten single, asi bych chvíli počkal...

Na Re-Play jsem se díval, a ten co to komentuje mele blbosti, a mluví strašně, nedá se to poslouchat. Pořad to není špatný, ale hodně špatně udělanej, chtělo by to jiný recenzenty. Nicméně, většina serverů KZ3 dává zhruba 8/10 s tím, že to není horší jak předchozí KZ2, ale ani o moc lepší :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Srig: Věřím tomu, že oproti BBC2 to bude mít mnohem zábavnější bitky v MP. Přeci jen, v BBC2 to bylo kdo chytne dřív tank, pobourá všechno kolem sebe a zakempí.

Tak v tom případě je KZ3 o tom, kdo dřív zakempí v nějaky choke pointu, postaví turret a začne to tam pálit z těžkýho kulometu :). Teda aspoň v betě to tak na začátku hry vždycky vypadalo, doufám že v ostatních mapách to bude lepší a choke pointy nebudou v takový míře

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak v tom případě je KZ3 o tom, kdo dřív zakempí v nějaky choke pointu, postaví turret a začne to tam pálit z těžkýho kulometu :). Teda aspoň v betě to tak na začátku hry vždycky vypadalo, doufám že v ostatních mapách to bude lepší a choke pointy nebudou v takový míře

To nevím, ani jednou z asi 50 pokusů se mi nepodařilo připojit na online MP, takže jsem zůstal jen u botů :D

Jedi, Zapomněl jsem na to dead zone 0% - tehdy máš velice malý prostor na obrazovce, kde se můžeš pohybovat zaměřovačem bez posunutí obrazovky. Jinak řečeno - pokud se o trošku hned ze středu obrazovky, už se otáčíš. Btw, jde nastavit různý záběr na výšku a šířku, takže lze mít šířku na 10% a výšku na 60 % :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

panove, jak se ted uz nekde nebo od nekoho da sehnat oficialni plna verze killzone 3, jak je to pak s hranim v predstihu pred oficialnim datem vydani ?

nebude to sony nejak postihovat (banovat) i kdyz se jedna o normalni (ne piratskou) verzi ?

Pokud se jedná o originální koupitelnou hru, není problém :) Problém nastává, když to hraješ třeba 2 týdny před vydáním, to už je trochu nápadné, ale hodně lidí, z mého friend listu, hrálo hry třeba 3 dny před vydáním, a nic :)

Snad každá hra se v různých regionách vydává v různých dnech, rozptyl může být i měsíc, takže je to Sony úplně jedno. Nemusíš se bát :) Spíš se boj, že si nezahraješ multiplayer, protože tam nikdo nebude :D

PS: Kdyby to Sony postihovala (nebo i MS apod.), tak by nemohly vzniknout recenze a preview na hry :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to je dobre. ok, uvidime. kdybych to ted nejak rychle sehnal...;-)

no MP se me zatim stejne netyka, nejdriv vzdy odehraju SP a predpokladam, ze by to nejakej ten den trvalo. prece jen to nehraju celej den a na nejakou tezkou uroven to preci jen neni hned hotovy.

no ale uvidim, mozna jeste pockam, jeste jsem nedohral FEAR2 kterej jsem ted sehnal za par korun a docela me bavi. no ale pak asi pujde hned na radu kz3...;-)

ty recenzenti me taky napadli, ale rikal jsem si jak jestli nahodou nemaj nejakou vyjimku po registraci nebo tak neco.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to je dobre. ok, uvidime. kdybych to ted nejak rychle sehnal...;-)

no MP se me zatim stejne netyka, nejdriv vzdy odehraju SP a predpokladam, ze by to nejakej ten den trvalo. prece jen to nehraju celej den a na nejakou tezkou uroven to preci jen neni hned hotovy.

no ale uvidim, mozna jeste pockam, jeste jsem nedohral FEAR2 kterej jsem ted sehnal za par korun a docela me bavi. no ale pak asi pujde hned na radu kz3...;-)

ty recenzenti me taky napadli, ale rikal jsem si jak jestli nahodou nemaj nejakou vyjimku po registraci nebo tak neco.

Mě to přijde už ve středu, takže se hned vrhnu na single a pak multi :) Nemůžu se dočkat, demo vypadalo super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu