Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Killzone 3


tekken90

Recommended Posts

Infiltrátor je dobrý, ale potřebuješ ho hodně expit, aby se vyplatil - ale pak už je to fakt řež. Mě tohle moc nebaví, často sem to aktivoval nešikovně, že sem se odhalil moc brzo nebo to běželo naprázdno.

Radši jsem si naexpil snipera - mám to na max a teď mě nevidí, i když střílím a hýbu se (ne tolik, jen malé části mne jsou vidět), takže kolikrát střílejí vedle mě. Mám i tu nejlepší pušku, takže stačí si najít dobré místečko a už to lítá. Nesnáším kempení, ale protože se neustále mění místa, odkud chodí, baví mě to (a díky Move taky), a podporovat svůj tým z dálky má někdy velkou moc. Stačí sestřelit jiné snipery, pár zalezlých, převléklé nebo boty a hned je postup rychlejší a účinnější :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 301
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tvrdit, že jsou Helghasti v podstatě fašisti nebo nacisti (ne, není to to stejné) je blbost. To už spíš nacionalisti...

Jinak pokud by někdo chtěl dát MP nebo měl zájem vytvořit klan,

icq: 381-192-255 nebo PSN: RasputinCZ

Mějte se.

http://killzone.wikia.com/wiki/Helghan_Empire

Precti si to tady, neni to vycucane z prstu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně jsem z KZ3 spíše zklamaný. Působý na mě takovým nedodělaným dojmem (jakoby jim chyběly dva měsíce finálních playtestů a ladění drobností). Sem tam se usekne zvuk, když padám do vody, útopím se deset metrů nad hladinou ,při běhu kolem stolu se třeba zaseknu o jakousi rukojeť co z něj trčí a než zjistím proč nemůžu dál, tak mě někdo zastřelí. Stejně tak parťáci lezou pod nohy...

Jsou to strašný prkotiny, ale přišlo mi, že na každým kroku.

Osobně v součastnosti doporučuju dát přednosti Bulletstormu (hlavně pokud vám jde o singl). Ten je doladěnej a hratelnej k orgastický zábavnosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tyhle bugy jsem nepoštřehl,jedinej asi někde ze začátku jak probíháte několika dveřma za sebou a rozbijí se pažbou. Praštíte do nich a dveře se rozletí až takpo vteřině..ale to je tak jediný a jinak mě KZ3 bavil o dost víc jak Bulletstorm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten Killzone 3 je jak nakaza... Das si par waruzonu u posledniho se z nejakeho dvodu naseres, vypnes to, po 5 minutach vychladnes a po dalsich 5 minutach te zase svrbi palce... Jinak uz máme clan, sice jsme tam (zatim) jen 3, ale rozroste se to (snad :D )... Kdo by mel zajem tak at si prida hrace OG_LOC_cz, ten je clan leader.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď jsem po asi dvou nebo třech dnech zapnul opět KZ3, a objevil tam dvě nové mapy! Nevím, jeslti jich nebylo víc, nepostřehnul jsem je, po chvíli jsem to musel vypnout, ale hrál jsem tu s EXO Skelety a pak tu s jetpacky! Ty měly být až v novém DLC! Znamená to, že Guerilla je do hry nějak přidala? Hrál jsem Warzone, a přísahám bohu, nikdy dřív jsem je tam neviděl. Buď jsem měl vždy smůlu, a minul je, nebo se tam dostaly nově :D Nevíte někdo, jak to je? Žádný update sem nestahoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak a jsem za *****a, omlouvám se :D Ale vážně, hrál jsem Warzone několikrát a neviděl je tam.

Mý mapy vám neřeknu, teprve je objevuju (ty ve Warzone), jinak z Guerilla Warfare Bilgrask Boulevard (perfektní pro sniperování), Frozen Dam a Kaznan Jungle, z Operations MAWRL Graveyard :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v zivote bych si nepomyslel, ze neco takovyho nekdy napisu.

ale musim bohuzel konstatovat , ze pro me osobne je KZ3 mirnym zklamanim nebo jinak receno, citim jakesi rozpaky co si o KZ3 myslet.

tesil jsem se na to jak malej kluk. takze jsme si KZ3 poridil druhej den po vydani a zacal hrat. no a kdyz jsem dohral, byl jsem prekvapen. singl byl pomerne hodne kratkej.

co se lokaci tyce, tak se mi take tolik nelibili, porad jsem cekal ze "ted se to rozjede" . a najednou byl konec.

a hlavne, trochu mi chybela ta atmosfera KZ2. zezactku to vypadalo nadejne, ale to asi bylo jen ocekavani, ze "za chvili" to zacne...

grafika je skvela, nicmene uz i KZ2 byla skvela.

MP jsem zatim nezkousel, urcite bude dobrej, ale SP me zklamal.

pro me tak stale zustava KZ2 jednickou, protoze jsem si ji uzil mnohem vic.

skoda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v zivote bych si nepomyslel, ze neco takovyho nekdy napisu.

ale musim bohuzel konstatovat , ze pro me osobne je KZ3 mirnym zklamanim nebo jinak receno, citim jakesi rozpaky co si o KZ3 myslet.

tesil jsem se na to jak malej kluk. takze jsme si KZ3 poridil druhej den po vydani a zacal hrat. no a kdyz jsem dohral, byl jsem prekvapen. singl byl pomerne hodne kratkej.

co se lokaci tyce, tak se mi take tolik nelibili, porad jsem cekal ze "ted se to rozjede" . a najednou byl konec.

a hlavne, trochu mi chybela ta atmosfera KZ2. zezactku to vypadalo nadejne, ale to asi bylo jen ocekavani, ze "za chvili" to zacne...

grafika je skvela, nicmene uz i KZ2 byla skvela.

MP jsem zatim nezkousel, urcite bude dobrej, ale SP me zklamal.

pro me tak stale zustava KZ2 jednickou, protoze jsem si ji uzil mnohem vic.

skoda.

Tak na KZ 2 se taky pracovali podstatne dele...zly jazykove tvrdi ze ma kilzone nabeh k CoD :) A je mozne se do budoucna taky stane PS3 exluzivnim CoDem, sice nebude vychazet kazdy rok, ale ob rok urcite (viz rozestup mezi dvojkou a trojkou), urcite se alespon jednoho dilu na PS3 dockame, snad nebudou ty tendence kvality klesave (alespon ne vyrazne)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v zivote bych si nepomyslel, ze neco takovyho nekdy napisu.

ale musim bohuzel konstatovat , ze pro me osobne je KZ3 mirnym zklamanim nebo jinak receno, citim jakesi rozpaky co si o KZ3 myslet.

tesil jsem se na to jak malej kluk. takze jsme si KZ3 poridil druhej den po vydani a zacal hrat. no a kdyz jsem dohral, byl jsem prekvapen. singl byl pomerne hodne kratkej.

co se lokaci tyce, tak se mi take tolik nelibili, porad jsem cekal ze "ted se to rozjede" . a najednou byl konec.

a hlavne, trochu mi chybela ta atmosfera KZ2. zezactku to vypadalo nadejne, ale to asi bylo jen ocekavani, ze "za chvili" to zacne...

grafika je skvela, nicmene uz i KZ2 byla skvela.

MP jsem zatim nezkousel, urcite bude dobrej, ale SP me zklamal.

pro me tak stale zustava KZ2 jednickou, protoze jsem si ji uzil mnohem vic.

skoda.

Mám to dost podobně. Díky bohu za MP, kterej zabaví, ale různorodost class ve dvojce se mi líbila víc než v KZ3, kde výběr podstatně snížili.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar, v COD 4 a aj v ostatnych cod ked mam killstreak napr 3,5 alebo 7 tak pri troch killoch vydim nepriatelov na mape, pri 5 mozem zhodit bomby a pri 7 poslat vrtulnik ktory zabija na moj ucet a v killzone 3 co som pozeral na videach tak aj killstreak 10 a vobec nic take podobne tak nebolo, ako leby len ukzavolai kolky kill som spravil, tak ako je to teda ? Dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar, v COD 4 a aj v ostatnych cod ked mam killstreak napr 3,5 alebo 7 tak pri troch killoch vydim nepriatelov na mape, pri 5 mozem zhodit bomby a pri 7 poslat vrtulnik ktory zabija na moj ucet a v killzone 3 co som pozeral na videach tak aj killstreak 10 a vobec nic take podobne tak nebolo, ako leby len ukzavolai kolky kill som spravil, tak ako je to teda ? Dik

Tohle neni COD ale killzone tady nic takovýho není :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak naco tam ptm ty killstraky sou ?!

Vis co znamena kill streak? To je proste kdyz das vic kilu za sebou nez umres. V podstate to znamena kolik das killu za jeden zivot....To ze si za ne v CoD odmenovan neznamena ze to tak budou mit vsechny hry, naopak cod je spis takovou vyjimkou vetsinou za killstreaky nec nedostavas...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu