Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Linux - Vzdálená plocha


Scorpio

Recommended Posts

Ahoj mam dotaz určitě se někomu stalo že má linux v šíleným rozlišení kde nejde skoro nic vidět. HD obrazovka to řeší ale ne každý ji má. Proto se chci zeptat zda se někomu podařilo rozjet vzdálenou plochu na Linuxech. Tím by se hodně vyřešilo. Například já chci využít výpočetního výkonu konzole ale na tý pidiobrazovce nic nevidím. Nemá někdo zkušenost jak se na Linux v PS3 připojit vzdáleně. Nějaký návod by se moc hodil určitě nejen mě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

tjo nezkoušel jsem to s linuxem, ale zkoušel jsem cross-platformově Real VNC Enterprise Edition - mac kontra win vista a obráceně a upe v poho. Funguje to buďto přes webový java klient (třeba přes mozillu), tak i přes vestavěného vnc klienta, obojí upe v poho.

Právě jsem se díval, tak verze pro Linux existuje, viz: http://www.realvnc.com

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"Například já chci využít výpočetního výkonu konzole ale na tý pidiobrazovce nic nevidím."

TImhle jsi mě rozesmál....:D

Problém je v tom že linux na PS3 je omezen pouze na Jedno jadro a navíc je zakázano používaní RSX grafiky...takže tam možna vypočteš 5+5....

Leda že by jsi měl vývojářský/servisní firmware,který ale asi težko seženeš...

Ale i kdyby jsi přesto chtěl využit tak realVNC....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu