Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Playstation Move (PS3 Motion Controller)


huhla

Recommended Posts

Sports Champions online nejde. Možná v budoucnu, spekuluje se o tom.

Rozdíl je v tom, že u move edice ovládáš zvířátko move ovladačem a je to o neco přesnější než u normální edice, kde ho ovládáš pouze rukou.

Díky, ale, snad je na to patch ne?

Co jsem četl, tak nějaký in game obsah, proto se ptám

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 493
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

U normalni edice eye pet je ete specialni karticka kerou ovladas ruzne pristroje jako je fen atd.. prave u move edition ovladas tim ovladacem.. :) jinak me u tiger woods secko jede v pohode aj sem odpalil ale jelikoz je to moc slozite na nastavovani a neni to moc casual me hra nevyhovuje :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl bych otázečku ohledně toho Sports Champions a jiných her, všude koukám že k tomu používají dva Move ovladače (simulace lukostřelby, meč a štít atd.) ... jak to funguje s jednim ovladačem? nebo jsou potřeba dva? má někdo skušenosti

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl bych otázečku ohledně toho Sports Champions a jiných her, všude koukám že k tomu používají dva Move ovladače (simulace lukostřelby, meč a štít atd.) ... jak to funguje s jednim ovladačem? nebo jsou potřeba dva? má někdo skušenosti

Nejsou potřeba dva ovladače, všechno můžeš hrát i s jedním, samozřejmě, když má dva, tak je to mnohem lepší. Pokud hraješ jenom s jedním (třeba gladiátorské zápasy), tak mačkaním tlačítka na Move si přepínáš mezi štítem a zbraní apod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam dva ovladace, ale na lukostrelbu pouzivam jeden, protoze se tak mene unavim :cheesygrin:

Vyhoda dvou ovladacu je podle me hlavne ta, ze muzu hrat ve dvou lidech, coz je super (lukostrelba, frisbi, bocce ve dvou s jednim ovladacem na osobu optimalni).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Demo move podporuje , spust hru do menu , pak dej new game nebo jak to tam je , vyber si golfisty a kdyz das spustit tak se ti jeste objevi menu s ovladaci. V prvni kolonce nasta DS a v druhe zapnes move....

Tak už jsem na to přišel. Jsou dvě různá dema Tiger Woods. To moje jsem stáhnul na americkém psn a move ovladač nepodporuje. To demo, které je na disku u starter packu move podporuje. Porovnával jsem bě dvě verze s kamarádem. U jednoho je volba na zapnutí move ovladače a u druhého není. Hledal jsem i na cz a uk store, ale tam demo není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám původní heavy rain, jak je to teď musím koupit novej s podporou Move nebo je nějaký patch na psn???

Zadek si utíráš sám, nebo to za tebe dělají stále rodiče.

Quantic Dream dnes vydalo slibovaný Move patch pro Heavy Rain, který nám dává možnost ovladat hru pomocí pohybů ovladačem PlayStation Move. Pokud již Heavy Rain vlastníte stačí si stáhnout 1142mb velký patch, a nebo si mužete počkat do 8.října na krabicovou verzi Heavy Rain Move Edition.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
koupil sem zde, jen ten obrazek co je na strankach je asi ilustracni, jinak na televizi (LCD) to drzi bez problemu

http://www.thehut.com/games/games-accessories/playstation-move-eye-cam-clip/10226428.html

Koukal jsem tam a i na jiné UK shopy a vypadá to, že jsou vyprodaní. Dostupnost do měsíce :-/

Ale koukal jsem TADY na to video a tohle taky vypadá jako funkční řešení, nebo je to nepoužitelné?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zadek si utíráš sám, nebo to za tebe dělají stále rodiče.

Quantic Dream dnes vydalo slibovaný Move patch pro Heavy Rain, který nám dává možnost ovladat hru pomocí pohybů ovladačem PlayStation Move. Pokud již Heavy Rain vlastníte stačí si stáhnout 1142mb velký patch, a nebo si mužete počkat do 8.října na krabicovou verzi Heavy Rain Move Edition.

Proč vždycky když uvidím NICK Huhla tak hned vím že bude mít chytrý kecy na někoho, viz "Zadek si utíráš sám, nebo to za tebe dělají stále rodiče?" Normálně se zeptal tak normálně odpovídej, to je tak těžký? Teď jsem zvědavej čím se naveze do mě teď :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Kdybyste někdo čirou náhodou věděli, kde koupit TENTO držák, případně na něj narazili někde, dejte tu prosím vědět.

Je licencovaný od Sony, měl by být ideální k té kamerce a líbí se mi i provedením (není to žádné šeredné monstrum). Prolezl jsem v noci každou díru a nikde jsem jej u nikoho na skladě nenašel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám dotázek, chystá se nějaká pořádná gameska na tento ovladač? Myslím tím něco pro nás, hardcore hráče (pokud tedy nejsme v naprosto ožralém stavu)? Kromě toho čaroděje a KZ 3?

SOCOM 4, LBP 2, golf (nevím celý název), myslím že i v budoucnu tenis, možná ještě Sports Champions 2

Pak ještě Fight, ale nevím jak to bude moc HC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Tak už se ten držák EYE kamery objevil na pár shopech a budu si jej objednávat. Z toho co je na trhu se mi toto řešení líbí nejvíc, je to navíc licencované přímo od Sony, tak snad to bude sedět jako pr*del na hrnci :-)

Stojí 12,99 USD + doprava z USA, pokud by se vzalo víc kusů, cena za dopravu by se rozprostřela (cena dopravy s přibývajícími kusy už neroste exponencionálně). Pokud by měl někdo opravdu vážný zájem, dejte vědět.

31YOhlkYTrL._SL500_.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám dotázek, chystá se nějaká pořádná gameska na tento ovladač? Myslím tím něco pro nás, hardcore hráče (pokud tedy nejsme v naprosto ožralém stavu)? Kromě toho čaroděje a KZ 3?

Ete sem slysel neco o inFamous 2 jinak to bude prozatim vse pak ete Aragorn quest ale to si myslim ze to bude konverze z wii takze po graficke strance to nebude nic moc..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

icon1.gif

Tak už se ten držák EYE kamery objevil na pár shopech a budu si jej objednávat. Z toho co je na trhu se mi toto řešení líbí nejvíc, je to navíc licencované přímo od Sony, tak snad to bude sedět jako pr*del na hrnci :-)

Stojí 12,99 USD + doprava z USA, pokud by se vzalo víc kusů, cena za dopravu by se rozprostřela (cena dopravy s přibývajícími kusy už neroste exponencionálně). Pokud by měl někdo opravdu vážný zájem, dejte vědět.

Já bych si 1ks taky vzal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PS Move SMG accessory is not a rifle, it is a gun, it is not for fighting, it is for fun

By Tim Stevens writer_rss.gif posted Oct 7th 2010 10:47AM

move-smg-2010-10-07-600.jpg

When Sony announced its PlayStation Move it went ahead and threw out a bunch of accessories at the same time -- a charging stand and even a cheesy light gun attachment. The intent was obvious, trying to get ahead of those third parties who've filled whole aisles at your local Target and Walmart with cheap plastic Wii clip-ons, but you just had to know they'd catch up. CTA Digital, who earlier brought us the classy Wii bowling ball controller, is coming out shooting with a submachine gun peripheral that it aptly calls "Submachine Gun." Clip your glowy Move baton up front, slide the nunchuck thing in the grip, and start huntin' Helgath. The stock and scope are removable (shown after the break), in case you're fighting in the close confines of a dorm or studio apartment, while the "quasi-futuristic styling" is perfect for your faux-military tastes. Shipping in late November, this can be yours for $29.99. Oh, and don't worry, we won't cover every junky Move accessory that comes along. We predict a flood of the things.

move-smg-stockless-2010-10-07.jpg

Zdroj: engadget.com

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, rád bych si během pár následujících dní koupil PS3 s MOVE starter packem. Velmi slušná mi přijde nabídka Datartu: http://www.datart.cz/katalog/Herni-konzole-SONY-PS3-320GB-MOVE-starter-pack.html kde by měli být v balení i dva disky s ping pong, plážový volejbal, lukostřelba, souboje v aréně, frisbee na způsob golfu a bocce. Co však čtu o jiných MOVE starter packech, nabízí tam jen jeden disk s demo hrami. Netušíte prosím někdo, jak toto přesně je?

Pokud byste také měl někdo lepší tip než Datart, kde PS3 s MOVE koupit, prosím, napište. Díky moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu