Jump to content

FPS střílečka


Bunny1468622758

Recommended Posts

Simulator loveni Cabela's Legendary Adventures, i kdyz to se Crysis podoba ze vsech FPS asi nejmene. Kdyby ti nevadila hra z pohledu 3. osoby tak urcite Pursuit force, je to i v ceskym dabingu.

Cabela's Legendary Adventures jsem už hrál, moc povedená hra a Pursuit force taky znám a hrál jsem to,ale nevádí, díky za tip:)

tak jsem se teď koukal po FPS strílečkách a moc jich neni...:cry:našel jsem jen Medal of honor,CoD,King Kong,Rainbow six:vegas,Coded arms a Legendary adventures... Jsou ještě náké jiné FPS hry na psp?

Link to comment
Share on other sites

Cabellas vyšly asi 3 verze, Možná je FPS eště Ghost Recon a určitě je Star Wars Battlefront. Jinak http://www.gamefaqs.com/portable/psp/cat_79.html

dík za seznam, ale pokud jsem to dobre pochopil, tak je to seznam psp her co jsou fps, ale napr. Battlefield na PSP nejsou...:roll:nebo snad jsou?:)

Link to comment
Share on other sites

já sem ale blbec...:)tak to promin, to mě nenapadlo...:)možná to tam je napsaný, já nevim, protože neumim anglicky, ale kdy to asi tak vyjde, ví se to?

stane se ;) ... battlefield 2 na psp měl vyjít už dávno ale nějak se to prostě nehýbe ... možná to nakonec vyjde jako GTčko ;)

Link to comment
Share on other sites

Já teď hraji PSX One konverzi Alien Ressurection CZ (Nemá to ani 200MB) a jsem maximálně spokojený.Jednak vše co se týká vetřelců žeru a hlavně FPS Sřílečka z vlastního pohledu na PSP stále tak nějak chybí....nejblíž je ResistanceRetribution ale tam vidíte stejně jako u MoH AA postavě záda a ovládání je dost komplikované...tady si vystačíte se směrovými šipkami jako u PSX a je klid.grafika je dobrá rychlá (tak 60fps) to samé zvuky...hra je mj. v češtině tedy čeké titulky,ještě se chystám na Quake2 a budu spokojený.:)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy