Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS3 Home


Brento

Recommended Posts

Chci vidět jak budou mít pořešený ty tisíce-statisíce lidí co tam budou připojený :lol: když při betě tam bylo tak 100 lidí a nešlo skoro nic hrát tože bylo všechno zabraný :D

Me vse funguje, ale pekne me ten PS3Home vypekl:-( Manzelka ho zahledla, zeptala se ("Copak to tam je za pekny byt? Jee, ty kresilka. Jee ten vyhled na more") a ted uz u toho sedi pres hodinu, stehuje nabytek cuci z balkonu na more a chysta se na prochazku:-( Asi si dnes vecer hrat nebudu:-(

:lol::lol::lol::lol::lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 344
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Me vse funguje, ale pekne me ten PS3Home vypekl:-( Manzelka ho zahledla, zeptala se ("Copak to tam je za pekny byt? Jee, ty kresilka. Jee ten vyhled na more") a ted uz u toho sedi pres hodinu, stehuje nabytek cuci z balkonu na more a chysta se na prochazku:-( Asi si dnes vecer hrat nebudu:-(

Tak to jsi mne asi dobre varoval. Chtel jsem nadsene manzelce, ktera sedi dost casto u internetu, ukazat jak pritazlive muze dat pokec a nakupovat atd., ale neco mi rikal - nedelej, to! Nepusti te k tomu! A dobre jsem udelal, Home ji zustane velkym tajemstvim :-).

tak co koupit club pro console-forum.net ?

Ja bych do toho sel a klidne to pro console-forum.net koupim. Nemam ale paru, jak se to dela atd. Kdyz mi nekdo poradite ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no zajimavy pocin :-) zjistil jsem ze neco takoveho existuje az vcera cirou nahodou kdyz jsem si z niceho nic vsimnul ikony HOME v playstation network,nechapu kdy si to tam ten bastard sam doinstaloval,)

jinak vse bez problemu,sice trochu pomalejsi stahovani novych lokaci,ale perfektni napad od sony, zacina me ta PS3 cim dal tim vic bavit,bohuzel i mega velkej zrout casu :/

kazdopadne me az dnes sony donutil ze si asi zajdu koupit headset :-)

hraju to sotva 15 minut a fakt se bavim,clovek pozna plno zajimavych lidi,dobre pokeca :) naprosta pohoda.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PlayStation Home has been officially launched under open beta.

But well, you know what does "beta" means. And what does means "open". Beta will make it full of bugs, and Open will mean that you will get tons of errors trying to connect this first days.

SKFU has posted some relevant information about this beta "game", or if you would like to say it like that, about this beta "experience" that is at the moment, full of bugs.

Between all the possible bugs and things that could be done, SKFU decides to explain one that could allow any user to upload any file to the HOME server. That's a huge vulnerability. Lol.

I have to agree with SKFU when he says that "First they delay HOME for more than a year, then they delay it a few times again and again till finally we have a HOME beta on a technical standard from 2005 with crappy graphics, a few boring areas and many many many many many many many many bugs." Well, at least bowling is funny. Oh, wait, yeah, also it is chess and that old fashioned rock dance.

Of course, remember that this information is just for clarification purposes, and you must NOT use it to do bad, bad things.

Btw, seems like all the houses made under the closed beta have been deleted.. Too bad, we'll have to recreate it. Hope that it wont be too expensive. Lol again.

nejake news od DAXe:)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no zajimavy pocin :-) zjistil jsem ze neco takoveho existuje az vcera cirou nahodou kdyz jsem si z niceho nic vsimnul ikony HOME v playstation network,nechapu kdy si to tam ten bastard sam doinstaloval,)

jinak vse bez problemu,sice trochu pomalejsi stahovani novych lokaci,ale perfektni napad od sony, zacina me ta PS3 cim dal tim vic bavit,bohuzel i mega velkej zrout casu :/

kazdopadne me az dnes sony donutil ze si asi zajdu koupit headset :-)

hraju to sotva 15 minut a fakt se bavim,clovek pozna plno zajimavych lidi,dobre pokeca :) naprosta pohoda.)

Taky me to chytlo(kdyz sem to konecne spustil) ale jeste sem nepotkal zadnyho cecha.....A urcite se bude hodit headset a keyboard:bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, já tam už pár skupinek čechů potkal,ale žádnej zázrak! Je možný,že někdo čecha ani nepotká,myslím si,že Home je rozdělený na místnosti třeba o velikosti max.100 uživatelů a kde je volno,tam Vás systém zrovna hodí.Přece by všechny zrovna připojený evropany,neházel Home na jendo nádvoří,to by vypadalo jak na koncertě Madonny zadara!:-) ....Je to jen můj názor a myslím si,že to tak funguje,jak místnosti na mulťáku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

moc se netes zas takova bomba to neni !!!:?

mohl by mi nekdo vysvetlit jednu vec???? to si tam mam kupovat nabitek za skutecny penize????nebo jak????sem si chtel koupit kaktus a ono to namne vyblilo asi 20kč to snad nemyslijou vazne ze neeeeee!!!!!:blink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

moc se netes zas takova bomba to neni !!!:?

mohl by mi nekdo vysvetlit jednu vec???? to si tam mam kupovat nabitek za skutecny penize????nebo jak????sem si chtel koupit kaktus a ono to namne vyblilo asi 20kč to snad nemyslijou vazne ze neeeeee!!!!!:blink:

Jo, je to za normalni penize.. Nektery veci sou tam free, ale vetsian se bude kupovat.. Taky se me tohle zda docela dmntni :?.. Kdyby byla moznost si tam nejaky virtualni penize vydelavat a za ne to kupovat to by byla jina..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Muze rici, ze si mi japonske prostredi Home libi asi vic nez to anglicke. Nechapu proc mame stejne prostredi jako americani a japonci to maji zcela jinak...).

Vsiml jsem si, ze nektere veci co jsem si vzal driv za 0,- Kc jsou dneska za penize (napr. Letni sidlo). Da se na to letni sidlo nekoho pozvat?

Jak je to s pristupovymi hesly do Uncharted v US verzi? Daji se ta hesla nekde najit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu