Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

problem s nfs


kuba741

Otázka

16 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
no tak alespon to chci zkusit:Dale u nfs hot pursuit 2 to nedela a to mi jede a ani se to moc neseka ale tak ty undergroundy snad jo nevis cim to je?:D

Podle mě jde o soubor ,který zjištuje zda li máš koupatibilní grafiku nebo tak něco....nemáš :D tak tě to dále nepustí ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Podle mě jde o soubor ,který zjištuje zda li máš koupatibilní grafiku nebo tak něco....nemáš :D tak tě to dále nepustí ;)

aha to je taky pravada nile a kdyz budes chtit stahnout neco ze share rapidu tak rekni:D a c jaky gamesky byste mi doporucili na tenhle notak?unreal tournament a nfs hp2 uz mam a fachci to skvle

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

:D zavodni? miniclip.com, a dalsi online hry.. ale to taky mozna... dotu urcite ne.. :D

To ten notebook pouzivas normalne nebo ho mas jako atrakci? Prodej nejakou konzoli co mas a kup si normalni pocitac... :D to je zaklad :D

@ Nilee : Prosimte, takhle prave prichazeji laggeri a nooby k dote a s3rou ostatnim hru :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
aha to je taky pravada nile a kdyz budes chtit stahnout neco ze share rapidu tak rekni:D a c jaky gamesky byste mi doporucili na tenhle notak?unreal tournament a nfs hp2 uz mam a fachci to skvle

Určitě tam naper...

Diablo 2 +Lord of Destruction

Unreal Tournament - Původní

Warcraft 3 (Nejsem si jistej,ale asi pojede)

MU Online (By mělo jet,je to super onlinovka styl Diabla)

Ultima Online klasicka (Ahriman Prophecy je prostě bomba)

Counter Strike 1.6 (Ale tady si nejsem jistej jestli pojede)

Emulátory na NES,SNES,GBA taky určo pojedou ;);)

Red Alert 1 a 2 (Pokud mužeš strategie :) )

Pokud jsi na závodni hry tak asi NFS:HP II a I a taky Colina McRae II nebo III

Jako Programy tam určitě nedávej Antivir !! (Pokužij sandbox,někde tady dělal tut Any)...Antivir ti zpomalí už tak pomalej ntb :)

Používej CCcleaner na časte čištění disku a registru,pak určitě nějakej program co ti bude čistit ramku aktivně.

// EDIT _Nil3E

Doporučuju vypnout Luna (To grafické rozhraní co je v XP a použit klasické) Luna sežere více RAMky než klasické téma z 95.98 :)Nepouzivej zadne programy na upravu vzhledu,to je ta nejhorší vec co by te mohla napadnout.

Použit tuneUP taky není špatné,cracklou verzi najdeš určo na warforu - http://www.stahuj.centrum.cz/utility_a_ostatni/systemove_nastroje/optimalizace_systemu/tuneup-utilities/

Taky se podivej tady : http://www.stahuj.centrum.cz/utility_a_ostatni/systemove_nastroje/optimalizace_systemu/ a vyber si programy co ti budou nejlepe sedet a hlavne ty které doporučuji ostatní trochu normální lidé :)

Vypinej indexování disku a podobné pičovín*... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Určitě tam naper...

Diablo 2 +Lord of Destruction

Unreal Tournament - Původní

Warcraft 3 (Nejsem si jistej,ale asi pojede)

MU Online (By mělo jet,je to super onlinovka styl Diabla)

Ultima Online klasicka (Ahriman Prophecy je prostě bomba)

Counter Strike 1.6 (Ale tady si nejsem jistej jestli pojede)

Emulátory na NES,SNES,GBA taky určo pojedou ;);)

Red Alert 1 a 2 (Pokud mužeš strategie :) )

Pokud jsi na závodni hry tak asi NFS:HP II a I a taky Colina McRae II nebo III

Jako Programy tam určitě nedávej Antivir !! (Pokužij sandbox,někde tady dělal tut Any)...Antivir ti zpomalí už tak pomalej ntb :)

Používej CCcleaner na časte čištění disku a registru,pak určitě nějakej program co ti bude čistit ramku aktivně.

nile tak to je parada takovyhle bombozní hry:wohow: vybral jsem si wowko csko a colin mc rae 3 jj anitvir jinac nepouzivam:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
:D zavodni? miniclip.com, a dalsi online hry.. ale to taky mozna... dotu urcite ne.. :D

To ten notebook pouzivas normalne nebo ho mas jako atrakci? Prodej nejakou konzoli co mas a kup si normalni pocitac... :D to je zaklad :D

@ Nilee : Prosimte, takhle prave prichazeji laggeri a nooby k dote a s3rou ostatnim hru :D

Ja jsem neřikel že má hrat dotu :D :D Navic nevíš jak Kuba hraje :) a když mu hra pojede plynule ,tak žadnej lagger nebude :D

//EDIT: Kubo tím že jsi označil Warcraft 3 (Jednu z nej her na svete) za Wow (Jeden z největších shitu na svete) si mě pekně nasral :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu