Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Návod Custom firmware 3.30OE-A


Dutch

Recommended Posts

  • Odpovědi 108
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

to mi neříkejte že někdo z vás ste přišel do servisu kde nikoho neznáte s funčním psp a řekli ste že chcete nižší fw a oni vám vyhověli :dots:

ja spatne pochopil tu otazku prede mnou...myslel jsem ze by slo o novy psp pri uplatnovani reklamace:sorry: ...samozrejme ze v servise by ho poslali do pr...kdyby chtel nizsi firmware na jeho psp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1/ Je potreba mit pri flashovani v mechanice nejaky UMD disk?

2/ Musi zustat pri flashovani na karte nejaky volny prostor? Jak velky?

3/ Pri pouzit pripojeneho balicku jiz neni potreba generovat soubor a ten pak davat do jineho adresare? Tzn. staci nahrat oba adresare na cisou kartu provest nekolik potvrzeni a po restartu je na PSP novy firmware?

Omlouvam se za ty otazky, ale mam PSP hodne kratce a historek o bricku jsem jiz slysel vic nez dost :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chlapy sorry ale nějakmi to uniklo - v ramci času jsem to hledal,bohužel,co mi to přinese noveho oproti 3.10????napsané a vysvětlené je to opravdu a zase na jedničku,ale nejak mi to uniklo,tak se omlouvám............

  • změna fw3.10 na 3.30

  • opravena chyba, která mohla způsobovat nestabilitu systému 3.10OE při obnově ze Sleep módu

  • vylepšena ochrana, která zabrání systému nahrát vyšší verzi oficiálního firmwaru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

saddako:

1./ UMD daj von...

2./ V podstate nie.... nie je potreba...samozrejme z nejakou napraskanou kartou neodporucam ale stat by sa nemalo nic

3./ ano, data.dxar je uz vygenerovany v tom balicku... staci prekopirovat tie dve zlozky do GAME a spustit v PSP ;) ... keby si tam nemal DXAR, aj tak by ta to zastavilo ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu