Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Full Homebrew Exploit - Xbox 360


tekken90

Recommended Posts

Do budoucna se to jiste krasne rozjede.Krom toho si myslim,ze i takovej flasher by mohl nakoupit treba 3 konzole,takhle predelat a pak hodit cenu s praci.Vse jednom - flash + uprava.Mnoho lidi to tak urcite bude chtit.Jeste k tomu pak prihodit navod kam hry nahravat a naprosta spokojenost.V budoucnu by jsem si takovou upravenou konzoli jiste koupil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 129
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

jn jestli to tak bude jako flash+uprava+ochrana proti banu+hrani arcade games bez placeni tak bych d nej urcite sel protoze to by byla zase vyhoda xka oproti ps3 .ps3 mne tak uz ukecalo ze sem premejslel nad nim ale kdys je tenhle hack tak pudu asi z5 k xku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no v za 1 musis rozdelat xko sehnat micropajku lpt konektor (stare tiskarny ho mnely)nejake kabely do 20 cm a 3 odpory pak ten jtag napajis do xka pripojis k pc sezenes ten spravnej soft udelas si zalohu nad a pak tam nahrajes ten hack a mas to

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ne to znamena ze pokud mas este kernel POD 8xxx tak si tam muzes nahrat XBrebooter kerej obsauje hacklej kernel 8955 a muzes natom spoustet hry kery vyzadujou tenhle kernel anis bys instaloval officialni update.. a zaroven mas plne odevrenej system... tzn: jakej koliv hdd .. hry spustis z ceho koliv.. (i z interniho hdd..) bez DVD.. jakej koliv homebrew.. atd.. zbytek je snad jasnej...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky si dovolim nabidnout aplikaci XBR a Freeboot...

Zdar kolego, zajima me kdyz nabizis XBR a Freeboot. Co davas k freeboot MOdchip ?? protoze je znama vec ze freebot musi byt v druhe nand. tak mne zajima do ceho to davas.

Apllikaci si mylsel jako ze aplikujes a nebo ze je to aplikace 8)8) "mozna si to jen nestastne napsal"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vazne je to do budoucna skvela vec a duvod proc jit opet do Xka,az tohle odejde.S pritelkyni se na Arkady velice tesime .)) Da se rici,ze je to na zpusob PSP CFW 5.50 GEN.Mit v konzoli neoficialni firmware,ale je to super !!! M$ si u nich urco tedka trhaji vlasy.Pruser bude nejspise v tom,ze uz z linky by tam mohli nahravat nejnovejsi FW konzole ????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar kolego, zajima me kdyz nabizis XBR a Freeboot. Co davas k freeboot MOdchip ?? protoze je znama vec ze freebot musi byt v druhe nand. tak mne zajima do ceho to davas.

Apllikaci si mylsel jako ze aplikujes a nebo ze je to aplikace 8)8) "mozna si to jen nestastne napsal"

Tak si nech ode mne aplikovat a zjistis to :-) nestastne byla napsana cena :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jedinej problem vidim v tom že nové hry jako co příjdou po novém roce budou vyžadovat update firmwaru na 8xxx ... jinak se nespustí ne ...

Většina normálně hrajících lidí před kterými tedy nebyl box zamčenej ve sklepě již updatovali u těch novejch kernelů byla zalepená proti tomudle zalepená díra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak si nech ode mne aplikovat a zjistis to :-) nestastne byla napsana cena :-D

No pockej tak kdzy od tebe nekdo neco chce tak bzs mel napsat vse. jako treba Freeboot v modchipu 2000kc nebo Freebot v pridanym nand švábu 1500kc a tak. takhle nikdo nevi na cem je.....

Nevim proc bych si to mel davat k tobe kdyz si to muzu udelat sam jak s modchipem tak s druhou nand....

Alešek: Neni potreba mechanika

XXX: Samozrejmne bez toho nic neudelas

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu