Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Ostrava !!! v síti


Baziii

Recommended Posts

Zdravím,

chtěl bych se zeptat lidí, kteří jsou z Ostravy, jestli vědí o nějakých místech s free internetem, kde se připojují se svým PSP?

Pokud je tady komunita lidí žijících nebo přebývajících v Ostravě, bylo by možná oboustranně prospěšné vyměnit si tipy na místa, kde se lze bez registrace do různých klubů nebo zadávání hesel připojit ve měste s ocelovým srdcem 8)

Nevím, jestli je už někde na netu databáze free spotů, pokud ano, tak jsem nezadal asi nejtrefnější slova do googlu a zbytečně tady plýtvám časem.

A možná už tady i něco takového bylo a neúspěšně - čert ví. Zkouším to.

Přidávám pár tipů, kde jsem se připojil já - není toho moc - budu přidávat a bylo by skvělé, kdybyste vy přidali taky ;-)

______= SEZNAM WI-FI SPOTŮ=______

Jeremenkova ulice (poblíž Mírového náměstí) - Pekárna

49°48'46.77"N 18°16'7.29"E

Restaurace Toni (poblíž Mariánského náměstí)

49°49'42.569"N, 18°15'33.941"E

Avion Shopping Park (Ostrava - Zábřeh)

49°48'2.808"N, 18°13'40.721"E

Klub Alcapone (Poruba)

49°49'37.083"N, 18°10'40.172"E

Herna Kompas (Poruba)

49°49'47.207"N, 18°10'11.776"E

Tesco - Třebovice

49°49'41.177"N, 18°12'6.093"E

Ostrava - Vřesina - Selská

49°49'19.749"N, 18°7'19.371"E

______________________________

Děkuji všem, kteří se zapojují do tématu a přidávají nová a nová místa...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Avion Shoping park tam je wi-fi a skoro každá benzinka..:D

Dík za první a ultrarychlou odpověď :-) Myslel jsem, že Avion bude něco takového mít... A není potřeba být členem nějakého jejich povedeného "ILOVESHOPPING" klubu? Ve Futuru je to totiž nezbytné...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dík za první a ultrarychlou odpověď :-) Myslel jsem, že Avion bude něco takového mít... A není potřeba být členem nějakého jejich povedeného "ILOVESHOPPING" klubu? Ve Futuru je to totiž nezbytné...

myslím že ne a nevím jestli tam i něco akového je a ještě se dá připojit na letišti v Mošnově...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mmy;650003']Jeden free net je v Ostravě porubě' date=' Café barunka,ale nezkoušel jsem se tam

připojit[/quote']

Super, tak kdybys šel někdy kolem s PSP a zčeknul, jestli se lze připojit, přidáme ho do listu.

BTW: Kdyby tady přibývala 2 místa co půl hodiny, jak tomu bylo dosud, bylo by to bájo :-) (ehm... zpátky na Zem)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 months later...
V Librexu na výstavišti je restaurace dole a tam je net, potom v Garáži v centru kousek od stodolní je taky wifi, ale jinak nejlip všechno řeší wifi router domů.

teď jsem to chtěl napsat :) pak ještě v tescu v Třebovicích, V Intersparu v Porubě, to jen tak narychlo, já toho znám hodně v OV

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu