Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Harry Potter and the Order of the Phoenix


shadow.wizard

Recommended Posts

sem si myslel ze s tim budou problemy :D ja jsem na to prisel logickym uvazovanim :D :D sem to uz psal v ISO games 06 musis si proste vedle sebe dat 2 takove nabytky na ne vyskakat shodit knizku a pak to jeste 3x opakovat.... nuda jak peees
jenže tenhle postup mi nějak u polic nefunguje,jen u regálů s knížkama
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 82
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ta grafika vypadá perfektně .. Tohle chci vidět už na displayi PSP : -)

Tohle uz tu snad bylo u Rainbow six NE? Vzdyt ty obrazky jsou v malem rozliseni a tak vypadaji skvele, uz vidim ty prispevky typu: tu grafiku sem si predstavoval lepsi.:lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja nemyslim police ja myslim ten stul a takovou mensi polici... ten stul najdes vzadu a polici vepredu... akorat to wingardium leviosou preneses tam kam chces pod ty knizky...;)

ale jak říkám,tam je police nahoře a ní knížky a já musim ty knížky shodit na nějaký typany

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já sem nakonec zvedl nějakou knížku uplně vepředu a pustilo mě to dál :)

ale hra zatim nic moc. furt tam jen běham, strhávam daily propheta ze stěn a občas odhodim stůl z cesty. doufam, že se to nějak rozjede.

Tak nejak to vidim aj ja... zklamanie... grafika je dobra ale ta hratelnost...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no budu hrát dál a uvidím, jak to pude dál. teď sem byl v herbology class, spálil sem tam všechny kytky a pak se mi na mapě objevuje task zase v herbology, ale nemam tam co dělat :(
počkej až za chvíli budeš muset najít cca 10 lidí na celý mapě a ještě pro ně dělat úkoly,při tom už sem i já tu hru zatim smazal protože to mi přijde o ničem,ten hrad je sice pěknej ale já nechci běhat po těch stejnejch místech furt dokola jak de*il když při tom je jen vyjímečně nějaká akce když náhodně někde potkáte jak někoho šikanujou a dáte si s nima duel (někdy ani na ten duel nedojde protože se to vyřeší jinak ta situace)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu