Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

NFS shift-Konečně jiný speedy???


Neo....

Recommended Posts

  • Odpovědi 200
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Muzu se zeptat, cim porusoval muj prispevek pravidla, ze byl smazan, kdyz jsem zminil, ze funguje tato hra na 5.00M33-6?

btw.jinak po hodine hrani musim rici, ze konecne se v EA probrali a na PSP vytvorili docela solidni zavody. ;)

edit: narazil jsem na podstatanej problem...a to strasnej pokles FPS u zavodu s vice autama a v pokrocilejsi fazi...:( jestli to dela vsem, tak to je skoro nehratelny

edit 2: tak to byl problem u me, pardon za moznou paniku:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tou grafikou to teda posra*i :angry:, jediný, co se mi líbí podle toho videa je ten destrukčí model.....

Pro ty, co už to hráli, má to aspoň dobrou hratelnost?

dyť ta grafika nevypadá tak špatně... oproti ostatním speedům dobrý a taky to vypadá líp než ten colin na těch obrázkách(i když gameplay jsem ještě neviděl)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mi ta hra nejde spustit, pořád mi to píše "The game could not be started. ( 80020148 )", nevíte prosím čím to může být? Mám CFW 5.00 M33-6

EDIT.: tak už mi to jede, musel jsem do Recovery menu->Advanced->Advanced configuration->Execute BOOT.BIN in UMD/ISO->Disable

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vzas tak spatne to neni ...jasny GT Mobile bude uplne nekde jinde ,ale zas bohuzel si ho na psp slimku s ta-088v3 nezahraji , s normal flash psp jo pokud vyjde 6.00 Gen ,ale pokud se v OFW 6.00 neobjevi novy exploit pres ktery by se mohl do ram nahrat CFW tak si na GT muzu nechat zajit chut coz je skoda tak jsem rad ze aspon nejake hry si jeste muzu zahrat a NFSShift ma podle me chybu akorat tak v tom ze auto moc sedi na silnici

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

po grafický stránce nic moc....hra se mě zdá jednoduchá....čekal jsem od toho víc... ale taky pravda že sem hrál zatim 3 závody.... auta dostáváš zadarmo vyhraným závodem... trochu arkádový.... těším se na PC verzi... snad už jenom kvůli tomu si pořídím volant

edit: hraju na 5.00 M33-4

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl bych otázku, jak funguje ten destrukční model - jestli když někam narazíš tak se něco rozbije/zmáčkně/upadne a nebo jestli se tam objeví "ukázka" jak se rozmlátíš a potom jedeš dál. Zatím mi tedy příjde po grafický i destrikční stránce nejlepší flatout....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu