Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

NFS shift-Konečně jiný speedy???


Neo....

Recommended Posts

  • Odpovědi 200
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

ty vole to ses pos..l ne??pro streety a lepsi jo??to byli nejhorsi nfska jak na psp tak ina jiny platformy...taky proto jsem je prodal kdyz sem je mel na umd a to jsem zadne jiny umd neprodal proste pro street je asi nejhorrsi hra na psp:-D under cover byli o neco lepsi ale o byla uplna kopie carbonu uz jen proto kdyz si v xmb mel carbony a undercovery tak to melo stejnou hudbu a vse stejny az na obrazek...a taky undercovery nemeli freeroam....tyto a cabony jsou nejlepsi na psp....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hruza , děs !!! Grafika, auta, trate, hratelnost... vsechno SHIT!!! i Pro street byli lepsí... ch jo... uz neverim ze serie NFS bude nekdy lepsí... u mě jasně vede Most Wanted a Undercover ( PSP platformy!)

tohle taky nechápu..tipuju že on tu hru ani nehrál a nebo možná jo a baví ho ale vzledem k tomu že četl od někoho známýho že jsou na hov** tak to píše taky...ptz někdo kdo měl v PSP pro streety nebo undercovery by tohle nemohl říct

je to sice srač** ale ne zas tak velká

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty vole to ses pos..l ne??pro streety a lepsi jo??to byli nejhorsi nfska jak na psp tak ina jiny platformy...taky proto jsem je prodal kdyz sem je mel na umd a to jsem zadne jiny umd neprodal proste pro street je asi nejhorrsi hra na psp:-D under cover byli o neco lepsi ale o byla uplna kopie carbonu uz jen proto kdyz si v xmb mel carbony a undercovery tak to melo stejnou hudbu a vse stejny az na obrazek...a taky undercovery nemeli freeroam....tyto a cabony jsou nejlepsi na psp....

Prestan me neslusne oslovovat a uvědom si že na tom to foru si muže každej psat svoje vlastni nazory k hram jak chce!!! Tak se ulkidni chlapečku!!! Já ti ten tvuj názor taky neberu!!! Pro Street byl pekne na ... ale tohle je až ubohý!!! Takže klidek a hraj si ten SHI(F)T

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevim jestli mas problem se ctenim, ale psal jsem ze pro street jsou "lepsi", ne ze jsou dobry...

to HAJDOS:

a jinak hral jsem to a cekal jsem co se bude dit, jestli uz neco poradny z toho vyleze, ale po 4 bosovi jsem to vzdal... nuda... vsechny auta skoro stejna ovladatelnost, zadny vlastni tuning, hrozný tratě... no prostě Hruza!!! jediny dve veci ktery se mi libi je crash video a moznost hodit na auto vlastni obrazek z PSP, ale to jsou tak jediny klady teto hry...

A lidi neberte to jako provokaci a pochopte ze to je jen muj pocit z tyhle hry! Klidne si ji uzijte, ja to mazu a vracim se k Undercover a Most Wanted... pic...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo dobre ja to beru je to tvůj názor ....ale můj názor je že pro street nebyli lepší než ty shiftka hej ale fakt nemůžu pochopit jak se někomu může líbit víc pro street než shift ...mě prostreet přišli uplně divný grafiku mají shift lepsi nez pro street ...a i tak ale možná záleží na typu člověka někomu se líbi vic prostreet protoze to je takovy něco jak grand turismo proste takovy trate ale me osobně se více líbi jízdy městem atd...ale je fakt že mohli aspon udelat vlastní tuneni aut a taky freeroam a taky neco na typ undercover ale jak rikam aby mela freeroam to me na carbone bavi nejvic.....:-D už to tu mám jak slohovku:-D tak radsi budu koncit.....můj názor znáš a sorry za ty slova co sem psal ale jak sem už psal tak to bylo tak obecne ...:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak si tak pročítám vaše příspěvky, musim se přiznat, že je mi tý hry celkem líto.. Kdyby jste si to koupili, dali za to hromadu peněz a ta hra by opravdu byla natolik nehratelná, pak bych to celkem bral! Jenže pochybuju, že někdo od těch slavnejch kritiků koupil (neřikám, že já hraju vyloženě jen orig.). Jediná originální gamesa, co jsem na PSP byla právě NFS Underground Rivals, sehnal jsem ji za dobrou cenu ale i tak to nebylo zrovna zadarmo, nikdy jsem nelitoval, že jsem to koupil! NFS vychází každou chvíli, proto si toho nikdo neváží tolik, jako třeba GT... Práve tuto hru sta°uju na PC i na PSP, takže jsem hru sice nehrál, ale taková sraXka to podle mě není..

... Série NFS na PSP byly a doufám že ješte budou jedny z nejlepších závodů co jsem hrál.

Toť můj názor, snad ho nebudu muset měnit po tom, co si hru konečně zahraju :-D

(tento příspěvek nebyl namířen na určitou osobu)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak si tak pročítám vaše příspěvky, musim se přiznat, že je mi tý hry celkem líto.. Kdyby jste si to koupili, dali za to hromadu peněz a ta hra by opravdu byla natolik nehratelná, pak bych to celkem bral! Jenže pochybuju, že někdo od těch slavnejch kritiků koupil (neřikám, že já hraju vyloženě jen orig.). Jediná originální gamesa, co jsem na PSP byla právě NFS Underground Rivals, sehnal jsem ji za dobrou cenu ale i tak to nebylo zrovna zadarmo, nikdy jsem nelitoval, že jsem to koupil! NFS vychází každou chvíli, proto si toho nikdo neváží tolik, jako třeba GT... Práve tuto hru sta°uju na PC i na PSP, takže jsem hru sice nehrál, ale taková sraXka to podle mě není..

... Série NFS na PSP byly a doufám že ješte budou jedny z nejlepších závodů co jsem hrál.

Toť můj názor, snad ho nebudu muset měnit po tom, co si hru konečně zahraju :-D

(tento příspěvek nebyl namířen na určitou osobu)

Já mám doma 14 origosek a musím říct, že nfs mám jen most wanted a to ujde, ale jinak u mě naprosto vede MN DUB 3 edition. Nfs má k tomu pěkně daleko.:roll:

btw: shift vypadá dobře. Mám i pc verzi originál, ale nemám rád moc pohled řidiče a nikde sem nenašel přehození na zadní pohled, tak nevím. Jinak nechápu, proč se mi seká, když rozjedu GTA4 na některý věci full.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no me jdou taky dobre ale nekde kde nejsou vubec zatacky a mam nahrat 100 tisic tak me to nejde:D

Hraje se na nasobeni, pokud dlouho neni poradna zatacka udelej aspon mensi smyk abys neztratil nasobek, jinak doporucuju zkouset vic typu aut me se dobre jezdil drift v tech co ho meli malej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu