Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Dante's Inferno


Mikelic

Recommended Posts

v kolika % jses ?

a ja sem se seknul kdyz sem sejmul toho spekouna co pojidal ty demony a pak sem se dostal do nejaky mistnosti s pakama a takovejma portama, i po zdi tam chodim, nevite co mam delat ?

EDIT1: uz to mam

EDIT2: na YT je walkthrough ;)

jsem v 10,1% je to 6 save nazvaný Shores of Acheron a díval jsem se už na YT ale je tam walkthrough na PSP3, kde je příběch u 4 partu trochu jiný než na PSP

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 311
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

jojo a rad bych si ji koupil i na psp go ale oni sou fakt koko.. daj to na czstore za 1300 a to za to teda uz nedam na xbox me to stalo 1400 ale to byla aspon death edition atd tady mas jen digi kopii a nic vic:-( a celkem dat cca 3tisice za jednu hru:-Dto je dost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sem na 15 % u toho velkyho bose jak lezou ty jeho chapadla ze zeme..a nejak ho nemuzu udelat,...takovou dobu si s nim hraju a pak ke konci jak vzdicky hrabne tou rukou tak ti me vzdicky zabije...da se to nejak vykrejt ??

Ja jsem momentalne za 50% nvm kolik presne ale zkus to ruku preskocit..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tj ale dost me serou takovi ty logicky blbosti jako ted sem u takovy sochy z ktery dou slunecni paprsky a musis vyskakat po takovejch sloupech ktery se borej :/

raci bych chtel vic boje min skakani

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám problém. Save 33.1% Greed. Tam jsou ty točící kola ve zdi po kterých musím vyskákat. Vůbec nevím jak vyskočit na to vrchní, abych se dostal dál:(

Na to samý se ptám o pár řádek výše, tak jestli na to příijdeš, napiš jak. Nebo někdo pomozte PLZ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo tak jsem už ty skoky udělal a dokonce jsem to už i včera dohrál. Classic obtížnost za 5h 30m a to jsem sbíral většinu bonusů, Holy/Unholy na max. lvl 7. Vyšší obtížnost delší hrací doba, ale nevím jestli se mi to chce hrát znovu. Navíc po dohrání to jde hrát už se všemi upgrady.

No a k těm kolům, nakonec to bylo úplně jednoduché: _ - _ jak jsou takhle ty 3 kola, tak z toho pravého je třeba se rozběhnout a skočit na úplně to levé a z něho na prostřední a tam můžete zachránit/zabít další duši, stačí skočit směrem ven a zpátky a zachytíte se na skálu. Jinak většina hádanek je jednoduchá a i ty nejtěžší jsou max na 5min než je pochopíte. Tak další dobrá pařba dohraná, ikdyž mám pocit že u těch posledních her ty hrací doby jsou hodně krátké např Army of Two, Assassins Creed. To třeba FF: Dissidia to jsou hry nadkouho:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj lididičky. Prosím nemohl byste mi někdo poslad odkaz ke stažení této hry. Nemůžu jí nikde najít a strašně moc sem se na ní těšil. DÍÍÍÍÍÍKY moc.

Co takhle tlacitko Hledat???

A aby to nebyl ot http://console-forum.net/search.php?searchid=4747638

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslíš v část Treachery, kdy jdeš po tom ledovém mostě? No to byly nervy, ale spadl jsem jen asi 3x a zrovna jednou těsně před koncem:) Asi jednou nebo 2x jsem za celou hru bloudil a to jen proto, že jsem si třeba nevšim, že můžu vyšplhat někde po zdi. Jinak se hra dá celkem proletět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu