Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Dante's Inferno


Mikelic

Recommended Posts

Tak další dobrá pařba dohraná, ikdyž mám pocit že u těch posledních her ty hrací doby jsou hodně krátké např Army of Two, Assassins Creed. To třeba FF: Dissidia to jsou hry nadkouho:)

Se nediv, když u toho sedíš non stop. Hru si musíš vychutnat postupně, každý den si dáš kousek hry a vydrží ti to na několik dnů a né že to zhltneš za jeden den.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 311
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Hodně dobrá gameska, jsem v třiceti procentech zhruba, na nejsnadnější obtížnost, časté savy mě udržují ve hře:) a občas je třeba přemýšlet, něco ve stylu GOW, možná bych řekl že i více promyšlené:)

EDIT: Neexistuje něco podobného na PSP jako tyto dvě hry, moc mě jich nechytlo kromě těchto dvou...????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodně dobrá gameska, jsem v třiceti procentech zhruba, na nejsnadnější obtížnost, časté savy mě udržují ve hře:) a občas je třeba přemýšlet, něco ve stylu GOW, možná bych řekl že i více promyšlené:)

EDIT: Neexistuje něco podobného na PSP jako tyto dvě hry, moc mě jich nechytlo kromě těchto dvou...????

jedine co sa aspon trochu k tomu priblizuje je asi dynasty warriors strikeforce.. ale to uz je trosku ina kava, dat tam solo kampan je dost tazke :? a celkovo to ma viac rpg prvkov, ale je to sekanica podobne ako danteho inferno :)

ale inac viac toho asi nie je :? gow a dante su asi jedine svojho druhu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sem pred tema kolama jak o tom vsichni mluvite ze ste se tam sekli ale ja se sekl jeste na te plosine pred kolama... prileti tam takovy ti ptaci nebo co to je a vynori dva takovy ti kozli a tece z vrchu lava... vzddycky je zabiju vsechno bez problemu ale jakmile je zabiju tak tak zacnou chodit takovy ti ohnivy lide nebo co to je a pak najednou odjede ta plosina ze ktere tece lava odjede a najednou se to zacne nacitat pred tim nez sem se na tu plosinu dostal... Poradite nekdo?:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sem pred tema kolama jak o tom vsichni mluvite ze ste se tam sekli ale ja se sekl jeste na te plosine pred kolama... prileti tam takovy ti ptaci nebo co to je a vynori dva takovy ti kozli a tece z vrchu lava... vzddycky je zabiju vsechno bez problemu ale jakmile je zabiju tak tak zacnou chodit takovy ti ohnivy lide nebo co to je a pak najednou odjede ta plosina ze ktere tece lava odjede a najednou se to zacne nacitat pred tim nez sem se na tu plosinu dostal... Poradite nekdo?:)

daj im najprv cross utok a potom ich normalne pobi.

to ze ti to zacne nacitavat je uplne normalne lebo asi si si nevsimol ze pod tebou sa zvyuje hladina lavy a ked sa jej dotknes tak ides znovu.. musis ich vsetkych rychlo pobit a potom rychlo odtial prec

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Se nediv, když u toho sedíš non stop. Hru si musíš vychutnat postupně, každý den si dáš kousek hry a vydrží ti to na několik dnů a né že to zhltneš za jeden den.

No ja hraju tak, že hraju třeba 2-3h vkuse a pak se podívám jak asi daleko jsem, když zjístím, že to bude ještě na dlouho, tak přestanu, ale když zjístím, že jsem v polovině hry, tak pokračuju dál. Navíc na Danteho jsem se těšil hodně, takže hru jsem si vychutnával dost tj. sbíral duše,hledal tajné skrýše atd. takže to nebylo jen tupé proběhnutí hry. Je prostě krátká. Navíc, když vezmu v potaz, že se dá začít New Game + s vašimi minulými staty, tak to už se dá hra jen proběhnout a délka se sníží cca na polovinu.

Navíc se mi zdá, že na herní scéne u PSP je poslední dobou sucho, takže jsem rád za každou hru, která vyjde. Navíc na Danteho se čekalo dost dlouho, takže chtít po mě, abych si dal jen pár minut denně, to fakt ne:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale tahle hra je dlouha jak prase, mam odehrano za 4 hodiny a 50% hry (hraju na nejtezsi obtiznost)

Tak jasně obtížnost zvyšuje délku hry, ale prodlouží ti to jen souboje, hra se prostě nenafoukne a zabíjet bosse místo 3min třeba 15 mi nepříjde jako zábava, ptže ty souboje mi nepřijdou zas tak dobré, po čase je to rutina. Mě vždycky zajíma co bude dál a nepřátelé jsou pouze věc co mi v tom brání:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v kolika % jses ?

a ja sem se seknul kdyz sem sejmul toho spekouna co pojidal ty demony a pak sem se dostal do nejaky mistnosti s pakama a takovejma portama, i po zdi tam chodim, nevite co mam delat ?

EDIT1: uz to mam

EDIT2: na YT je walkthrough ;)

a jak si to prosimte udelal??? ja na to vubec nemuzu prijit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

musis se dostat na tu letajici plochu ta te zaveze do dalsi mistnosti

EDIT: nwm jestli uz tady nekdo vyresil to s tim paprskem a borticima sloupama ale udelejte:

1. velkej

2.malej ten nechte pod paprskem a velkej bliz k sose pak musite preskakat z malyho na velkej (pomožte si kouzlem co delate sipkou doprava) a samym spusobem na sochu (drzi takovy kalisky) a pak otevrete dvere a mate to

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

musis se dostat na tu letajici plochu ta te zaveze do dalsi mistnosti

EDIT: nwm jestli uz tady nekdo vyresil to s tim paprskem a borticima sloupama ale udelejte:

1. velkej

2.malej ten nechte pod paprskem a velkej bliz k sose pak musite preskakat z malyho na velkej (pomožte si kouzlem co delate sipkou doprava) a samym spusobem na sochu (drzi takovy kalisky) a pak otevrete dvere a mate to

a jak se na tu letajici plochu dostanu??? fakt sem asi lama ae vubec nvm...dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu