Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Dante's Inferno


Mikelic

Recommended Posts

  • Odpovědi 311
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Dantes Inferno dobrá grafika moc lehký až moc lehký ale zabaví já ho měl za jeden den a to jsem měl nahráno 7 h

GoW na PSP mi z GoW bavil nejmíň krátký lehký trapný kouzla ...

GoW 2 na PS2 mi bavil měl slušnnou grafiku a délka zhruba jako dante.

GoW 1 na PS2 mě bavil z tutěch her nejvíc 1. krásný kouzla dost upgradů celkem těžký i přes to že jsem to dal i na very hard (god) slušná grafika krásný killy (fast) jediný co mi vadilo byla délka proto jsem to dohrál asi sedmnáct krát record je na normal (spartan) 3:52 a ty mini soutěže jsou tu druhý nejtěžší až po dvojce.

jo jo inferno lehke ale stvali me takopvy ty usek se skoky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj jediná těžší věc tam tam jsem byl asi 20 min jestli myslíš ty teleporty a jo hrál jsem to na PSP myslim že je to zkrácený je tam i lehčí final boss.

u teleportu jsem se taky zasek ale po par minutach me napadlo proc se nekouknot na internet na yuotubko? takze to bylo hned vyreseno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
u teleportu jsem se taky zasek ale po par minutach me napadlo proc se nekouknot na internet na yuotubko? takze to bylo hned vyreseno.

Ja jsem na to prisel sam :) muselo se skocit dolu z te plosiny a potom se nejak dostat na tu pohybujici plosinu :) Ano chvily jsem nad tim uvazoval :D

Ale Dantes Inferno me zatim bavilo nejvic ze vsech her na psp co jsem hral ;)

Bylo husty jak jsi mohl rozhodovat jestli je posles do nebe nebo je zabijes za jejich ciny :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 months later...
Na trofeje, kde mam najít všechny holy/unholy relic, mi jich chybí šest. Dají se najít ve hře nebo to jsou ty, co jsou v dlc packách (Stone of Wrath, Panderer's Lash, Serpent of Thieves, Paolo's Heart, Wing of Furie a Brain of Ruggieri)? Díky

Asi ses sekl v sekci :D.

Tady videa kde je všechny najít:

http://www.xbox360achievements.org/forum/showthread.php?t=206338

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu