Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Dante's Inferno


Mikelic

Recommended Posts

  • Odpovědi 311
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

mam 29.6 % zabil se takoveho špeka a teď tam mam takovy dimenzionalni teleporty sem a tam a nevim kde mam jit nebo co delat ? pokud vite tak pls napište

1.musis se dostat na ten drevenej stolek co tam poletuje ,aby ses dostal dal

2.prvne musis pouzit paku ,ktera ovlada takovej vysunovaci mustek pak se na nej dostat a preskocit k dalsi pace ,ktera ovlada otocnej teleport kterej vede k tomu litajicimu stolu

3.pouzijes ji ,vedle ty paky je port do kteryho kdyz vlezes tak vyskocis na ten stolek (musis pockat az prileti stolek a az pak do portu vlizt)

muj navod je dost zamotanej ,ale treba ti pomuze :-P ,ja jsem to takhle udelal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sekl jsem se v Acheronově lodi, nějaký typos mi odstřih lano na kterém jsem šplhal a dopadl jsem do lodě, šplhal jsem po stěně až jsem se dostal do místnosti, na konci je nějaký stoleček a navrchu je další místnost ale i když skočím na ten stoleček nevyskočím do té další místnosti nevím jak dál, zkusil jsem vše.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu