Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Youtube problem s nahranými videi!


brians

Recommended Posts

Zdravím,

Mám problém s nahranými videm na youtube nahral jsem 3x video o 1,5 GB pře plugin nahrávání hromadná videa a zjistil jsem, že videa nebyla ještě zpracovaná a přiřazená do éteru. :cry:

Když na to koukám ve složce má vide, tak tam je psáno, že se stále zpracovávají už kolik hodin minimálně 1 den 24.hod

A v tu dobu jsem pozoroval, že se na youtube dělá nějaká udržba nebo co, však víte co myslím.:cheesygrin:

Takže některé volby nebyli dostupné a ještě to tam psalo něco, že to nepojede na 100% až za nějakou dobu.

A pořád nejsou zpracovaná co s tím lidi?

Nechce se mi to znova uploadovat, tak mi prosím poraďte.?

Mam shit internet, tak co víc od toho očekávat!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Youtube na ty videa 100% zapomělo ne bo se na to ....... hmm teď už chápu jaký jsou vlastně spoléhlivý.:shock:

Nějaký konatakt na ně, abych je o tomto problému mohl kontaktovat nemáte někdo? Protože ty videa už po druhé nebudu nahrávat, když zabírají tolik místa.

Ježiš ta doba čekání trvá neuvěřitelně dlouho, když mam shit internet!:dozey:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Youtube na ty videa 100% zapomělo ne bo se na to ....... hmm teď už chápu jaký jsou vlastně spoléhlivý.:shock:

Nějaký konatakt na ně, abych je o tomto problému mohl kontaktovat nemáte někdo? Protože ty videa už po druhé nebudu nahrávat, když zabírají tolik místa.

Ježiš ta doba čekání trvá neuvěřitelně dlouho, když mam shit internet!:dozey:

Tady máš všechny kontakty na YouTube.com:

http://www.youtube.com/t/contact_us

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu