Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Mario & Luigi Inside Bowser Story


k4relB

Recommended Posts

  • Odpovědi 95
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 3 weeks later...
sem stahoval to akaio od tebe tady tohle http://console-forum.net/showthread.php?t=68230

tak si tam stejne prekopiruj ty loaders.

Je to oficialni verze ve ktere sem menil pouze 1 textovy soubor s jazykem. Bohuzel sem i ja mel ze zacatku problemy s bilou obrazovkou a resil jsem to prehravanim tech loaders pri kazdem kopirovani her. Prestalo to ani nevim jak...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stahl jsi pocestele AKAIO? Stahoval, tudiz ARCHIV je v pocitacovem jazyku RAR/ZIP/7ZIP a dalsi balene soubory a ten jsi stahl...

Takze prestan zmatkovat, nadechni se... a cti dale

1. ROZBAL -> AKAIO 1.5 CZ BETA.rar kamkoli do PC

2. podivej se do slozky ___AIO, je tam slozka LOADERS

3. soubory ze slozky LOADERS (ak2loader, akloader, akploader) nakopiruj na kartu, do slozky ___AIO/LOADERS

Proste a jednodusse, jako kdybys nove kopiroval cely system na kartu, akorat s tim rozdilem, ze pouzijes jen ty tri soubory a strcis je proste tam, kam patri... Cist umis, hledat taky, tak se mrkni a proved...

Pokud by to nefungovalo (coz by se stat nemelo) tak si jeste stahni PUVODNI VERZI... Tedy tohle http://www.acekard.com/download/akaio/AKAIO.1.5.rar

Jedna se o ten samy archiv, akorat, ze nema pozmeneny jazyk. A LOADERS JSOU TAM STEJNE...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Loaders jsou pro spusteni hry, nikoli pro zobrazeni savu.

Zapni NDS - nech nabehnout system - START - NASTAVENI - v zalozce NASTAVENI SYSTEMU SOUBORU je dole KONCOVKA SAVU a tam zvol .nds.sav. - a potvrd OK.

VYPNI NDS, ZAPNI NDS... a uz by ti meli vrkat stare savy, ktere jsi nahral na AK4.18 --- resil jsem stejny problem, a kdybych mel hrat vse od zacatku, tak by mi ruplo v bedne... Vsechny savy funguji... A ted by meli i tobe

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nerad to rikam, ale vetsina lidi resi problem, JAK SPUSTIT, aby nasledne mohla poradit... Ja osobne jsem tuhle hru jeste nehral, ale ma roztomilou grafiku, tak se na ni behem par dni urcite podivam... Tudiz zatim odpoved neznam... :D A OT jsme spis my, sorrry :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc jsem to tu neprocital, takze jestli tu odpoved na mou otazku je, tak se omlouvam. Zptovoznit hru jsem se pokousel asi hodinu a nevyslo to. Zkousel jsem to na M3 Simply, software R4. Stahnuta opatchovana verze mela ten problem, ze jsem se sice dostal k slotum, kdyz jsem ale jeden vybral, naskocila jen bila obrazovka (podobne jako v kingdom hearts). Zkousel jsem pro to i ruzne patchovat, ale to uz jsem se nedostal ani ke slotum, resp. dostal, ale zamrzl obraz. Asi kdybych si na to vzal nejaky cas a pohral si softwarem, tak bych to casem nejak rozchodil, ale doufam ze preci jen existuju jednodussi zpusob. Jestli ano tak napiste. Dik.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

I have made an important discovery! Follow these steps to play BIS on your DSTT!! :D (Well...my DSTT's real...it may not work on fake ones. try anyways.)

1. Go to this site: http://gamewiki.jp/uploader/dsma/

2. Download "Unofficial DSTT firmware ver1.17a07".

3. Replace your DSTT's firmware with the downloaded firmware.

NOTE: DON'T FORGET TO BACK-UP!!

4. Once the firmware's been replaced, get a clean M&L:BIS rom and put it on your MicroSD.

5. Have fun!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu