Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Mario & Luigi Inside Bowser Story


k4relB

Recommended Posts

  • Odpovědi 95
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Nez jsi napsal, tak jsem to vyresil - ohnokoule obouma... :D a pak uz jen dobre mirene rany na ty kulky... :D

Kazdopadne tahle myslenka me vubec nenapadla... utocit podle jejich barvy. (tahle hra je tak intuitivni, ze nema cenu hledat nic sloziteho - a ja hledam prave to :D :D)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak s neprateli to je jednoduchy... Narazil jsem ale na dalsi problemek - urcite jsem nekde neco prehledl, protoze ted mam sek jak blazen.

Bowser je "na rentgenu". Mario a Luigi uvnitr nej a uz umim i "prokopavat se". Jsem v miste, kde jsem musel pronasledovat takovyho cerva (nejakyho "star hlidace") a aktivoval jsem v peti lokacich kousky hvezdy, ktera me pustila dal... ale tady mam zasek. V predposledni mistnosti (dle mapy) jsem narazil na dve zlate kostky s sipkou nahoru a nad nima jsou bowserovi nervy...

Potrebuju tyhle nervy nejak zasahnout, aby me pustili dal - k save pozici a pak do posledni mistnosti (kde asi budu bojovat s tim cervikem)

CO jsem prehledl? Co musim udelat aby me to pustilo dal?

(vim ze v jednoduchosti je sila, ale ja uz vyzkousel vsechno mozne a nic)

EDIT: Kurnik, to mi nikdo nerekl, ze ty cihlicky se musi podkopat a vyskocit pod nimi ze zeme :D :D (tak jednoduchy sem to teda fakt necekal...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

penthaler za chvilku budes bojovat s kopiou maria a luigiho :D je to docela masaker

Jakej masakr? :D ted jsem se s nima trosku porval a vubec mi to neprislo jako masakr... :D ze tys me chtel jen postrasit? :wohow: Cekal jsem od toho souboje vic... padli po necelych peti minutach...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Vypada to, ze jsi chtel rict PREDPOSLEDNI SAVE PRED ZAVERECNOU BITVOU... :D

Jakmile porazite Fawfulla, "utece" jako temna-energie-pavouk a spoji se spolu s temnym-bowserem a v teto chvili utece pryc (skrz Peaches kreslo do tajemne veze). Pri drobnem navratu o par mistnosti zpet (smerem dolu) najdete SAVE point, odkud se da bez problemu odejit s BOWSEREM a nalevelovat co hrdlo raci.

Pokud totiz budete pronasledovat temnobowsera do veze a provedete SAV nahore... je po vas :D S zelvakem uz nikam nemuzete a LVL ziskate maximalne cheatovanim (zbabele) - za to s Mariem a Luigim muzete cestovat i ted - PIPE ROOM a hura kamkoli do sveta...

Jinak jsem pred finalem (blby sav na vrcholku veze), testnul jsem si silu protivnika (hustej - kam se na nej original hrabe) a bez finalove bitvy mam odehrano neco kolem 27,5h (trosku jsem se coural a hledal ruzne vecicky, ale na 100% nejsem :D)

EDIT: tak beru zpet... i posledni save je v pohode... ted se mi povedlo propadnout se nekam... dolu... je tam portal :D takze hura s bowserem nalevelovat se (LVL 30 je celkem malo na finalni boj)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli si za temahle dvema, tak te ceka jeste spousta hrani. Minimalne neco kolem 10h (spis bych rekl ze vic) - mas se ale na co tesit :D

EDIT:

Dimble Wood Beans 29/29 :D

Plack Beach Beans 57/57 :D

Cavi Cape Beans 11/11

Puzzle z Plack Beach nalezene vsechny...

celkove mi chybi jeste tri ty maly zluty kostickove :D Blities ???

A zajimava otazka - KDE NAJDU POSLEDNI UTOKY PRO MARIA s LUIGIM a to same pro BOWSERA?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 months later...
  • 1 month later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu