Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Need for speed shift problÉmy


PodFuck3r

Otázka

Recommended Posts

  • 0
Cuzz mám 2 problémy s NFS:S

1) černý nebe....

2) zvuk u videa je takový že se načte cca 0,5 sekund zkuku a furt se to opakuje (RAPAT A-B) ale video jede v poho...

s tím zvukem mi to dělá i u nějakých jiných her.... nějké rady?

1.nainstaluj hru a na cistou hru hod tento crack http://down.fuu.cz/02dae_nfsshift.exe

jestli to napomuze napis mi pm a ja ti hodim odkaz na mnou odzkousenou verzi kterou jedu uz par dnu v pohode!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak se pak div ty hováde :D

nejdřív se podívej na požadavky a pak něco zkoušej http://bonusweb.idnes.cz/pc/recenze/need-for-speed-shift-pc-vraci-serii-na-vrchol-fmp-/clanek.A090909_181416_bw-pc-recenze_das.idn

//a chyba ve hře :D

ty jsi fakt vymaštěnej,když mě a snad skoro každýmu to jede normálně...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Smaky: ještě mi nadávej no...pak kdo tady spamuje....

omg ale pochop že já to rozjedu uplně v pohodě,žádný lagy nic... jenom mám černý nebe ( to nebude chaba u mě,ale ve hře) a ty zvuky mě to dělá u každý druhý hry....ale nějak mě to nesere ale chtěl bych to zpravit... PC stíhá uplně v poho ;);)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

PROBLÉM Č.3 tak jsem nakonec nějak rozchodilzvuky... (nevím jak) nebe zůstává černý ale mám novej problém:

hrál sme si s nastavením grafiky a teď se mě NFS:S zobrazjou ve vokně...co s tím? :D

a ještě bych chtěl vědět kde se dá nastavit (jako to bylo v traileru) že se můžu rozhlížet po kabině auta

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
PROBLÉM Č.3 tak jsem nakonec nějak rozchodilzvuky... (nevím jak) nebe zůstává černý ale mám novej problém:

hrál sme si s nastavením grafiky a teď se mě NFS:S zobrazjou ve vokně...co s tím? :D

a ještě bych chtěl vědět kde se dá nastavit (jako to bylo v traileru) že se můžu rozhlížet po kabině auta

nstastaveno okna ve hre moznosti a tam anebo v ovladacich grafiky windows mode tak musis dat ne a nebe cerny spatna hra nebo crack a nebo nahovno procesor!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
můžu no...

Geforce 8600 GT

2 GB RAM

Procesor 2,00 Ghz jednojádro

LOL to se nediv, že budeš hrát z problémama. Divím se zase já, že to vůbec na jednom jádru spustíš jestli vůbec.?

Já jsem zkoušel na jednom jádru předešlý undercover a burnout paradise a rozjel jsem ho?? Právě že vůbec ne.

Ani se nespustil ani omylem jenom to vykázalo poslat chybové hlašení microsoftu.

A teď bych je spustil úplně v pohodě, ale o tuhle sérii zkrátka nemám zájem nelíbí se mi, jak je hra dělaná podle TOCA už mě od toho dost odpouzuje, tak není o co stát.

PS:Podfuker na té tvé sestavě nemužeš mít PCI expres stol, protože ho takové desky na jedno jádrové procesory nemají.

Maximálně agp takže to máš tam maximálně ge-force 7600 takže sis trochu přidal o jednu sérii na horu mezi grafárnama.

lol to jsem tě vyhmát viď?:cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
LOL to se nediv, že budeš hrát z problémama. Divím se zase já, že to vůbec na jednom jádru spustíš jestli vůbec.?

Já jsem zkoušel na jednom jádru předešlý undercover a burnout paradise a rozjel jsem ho?? Právě že vůbec ne.

Ani se nespustil ani omylem jenom to vykázalo poslat chybové hlašení microsoftu.

A teď bych je spustil úplně v pohodě, ale o tuhle sérii zkrátka nemám zájem nelíbí se mi, jak je hra dělaná podle TOCA už mě od toho dost opouzuje, tak není o co stát.

PS:Podfuker na té tvé sestavě nemužeš mít PCI expres stol, protože ho takové desky na jedno jádrové procesory nemají.

Maximálně agp takže to máš tam maximálně ge-force 7600 takže sis trochu přidal o jednu sérii na horu mezi grafárnama.

lol to jsem tě vyhmát viď?:cheesygrin:

undercover-běhal,burnout paradize-běhalo.... mám 8600 GT ;) a PCI-E mám ........ pokud nemáš nic k tématu tak sem nepiš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
LOL to se nediv, že budeš hrát z problémama. Divím se zase já, že to vůbec na jednom jádru spustíš jestli vůbec.?

Já jsem zkoušel na jednom jádru předešlý undercover a burnout paradise a rozjel jsem ho?? Právě že vůbec ne.

Ani se nespustil ani omylem jenom to vykázalo poslat chybové hlašení microsoftu.

A teď bych je spustil úplně v pohodě, ale o tuhle sérii zkrátka nemám zájem nelíbí se mi, jak je hra dělaná podle TOCA už mě od toho dost odpouzuje, tak není o co stát.

PS:Podfuker na té tvé sestavě nemužeš mít PCI expres stol, protože ho takové desky na jedno jádrové procesory nemají.

Maximálně agp takže to máš tam maximálně ge-force 7600 takže sis trochu přidal o jednu sérii na horu mezi grafárnama.

lol to jsem tě vyhmát viď?:cheesygrin:

sor\ bracho souhlasim s tebou ze ten procesor je nahovno ale jsou a stale se vyrabeji desky pro jednojadra s PCI :ja se v oblasti hardwaru dost orientuji to si troufam rici a napr.:SOCKET AM3 desky vsechny podporuji procesory SEMPRON coz jsou jednojadra ver nebo ne tyto rpocesory jsou na trhu nove !!! takze ano muze tam mit PCI E. SLOT

a k tematu ja bych se tomu ze ti to blbne nedevil a vickrat to opakovat nebudu proste mas procak na odpis na hry urcite neni a grafika ta je ok ale na hrane ....to je vsechno..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
doprdele budete mi dlouho píčovat do procesoru? já vim že je starej... ale rozběhám zatím vše (vč. GTA IV) ....tak mi dejte prachy na novej procesor-> tím pádem i na novou desku->tím pádem i na DDR2......

nn na DDR3 ale tim ze ti do nej kecame je problem vyresen prestan psat pozadej o LOCK a hraj hry pro starsi pc a nelez na nfss..

ps:prachy ti fag nedame ale na tu hru bude stacit aspon toto :Phenom II x3 720 BE na 3.1ghz

naka ta deska od gigabyte z verze aspon amd770 nejlepe ultra durable

a ram 4gb

a naka gts250 s 1gb pameti od gigabyte

muzu ddotvrdit ze toto staci na high detail mam to totiz doma!xD

takze vem tech par tisic neco kolem 12000 a muzes jit do obchodu a bud si jist ze ti to na tomto pofrci!!xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu