Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Driver '76


shadow.wizard

Recommended Posts

  • Odpovědi 109
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Vůbec bych to s GTA neporovnával.Driver to jsou našlapaný starý auta a automobilové honičky v uzkých uličkách.Ta střelaba je jen doplněk a vy si hned myslíte že je to stejný jako gta.Někdy je nuda jen pořád jezdit v autě-střelba je spostření.No uvidíme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vůbec bych to s GTA neporovnával.Driver to jsou našlapaný starý auta a automobilové honičky v uzkých uličkách.Ta střelaba je jen doplněk a vy si hned myslíte že je to stejný jako gta.Někdy je nuda jen pořád jezdit v autě-střelba je spostření.No uvidíme.

no teda mě vůbec nikdy v jedničce nebo dvojce jenom jezdění nuda opravdu nepřišla

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hej tak su zvedavej...taham z blackcats,ale mam spomalenej net,takze stazeny to bude az nekdy v noci,doufam ze me to za to silene dlouhy stahovani bude stat (ne jako the fast and the furious, ktery jsem asi po dvou odehranejch hodinach smazl z karty a vymenil za starej dobrej ridge racer2)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo neni to zastak hrozdné jako na první dojmy se mi zdá že lepší než GTA to nebude ale něco do sebe to určo má...

No musim rict ze mi v hlave upel hlavne Soundtrack :coolp: - ten musel stat stejne jak vyvoj :D

Jinak taky se vam obcas trha? Celkove jede vpohode, ale ikdyz hraju v 1,3 GB ISO s nejrychlejsi krartou:?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No musim rict ze mi v hlave upel hlavne Soundtrack :coolp: - ten musel stat stejne jak vyvoj :D

Jinak taky se vam obcas trha? Celkove jede vpohode, ale ikdyz hraju v 1,3 GB ISO s nejrychlejsi krartou:?

ja hraju hry uz standardne na 333MHz a zatim jsem si nevsiml jedinyho sekani, nebo kolisani fps...

je to super gamesa a ta strelba mi tam rozhodne nevadi.. akorat me zklamalo, ze multiplayer je jen pro 2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak statistiky ve hre si muzes prohlidnout, kdyz z obrazovky s mapou, kde si vybiras mise, budes mackat L trigger tak dlouho, az narazis na obrazovku se statistikama, ale ta je jen pro minihry... to si asi nemyslel

odehrane mise se nezapocitavaji procentualne, ale v kapitolach (chapter) na to se muzes podivat v saveu... to ti asi taky nepomuze, ale k cemu by ti ty procenta vlastne byly? :idea:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu