Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Driver '76


shadow.wizard

Recommended Posts

  • Odpovědi 109
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak to pařím taky, je to fakt driver, trochu mi chybí ovládání na špikách a drifty nejsou to co bývaly, jinak fyzika se přibližuje driverovi 1, auto skáče pruží, policajti se rvou, zkrátka driver, soundtrack perfektní, poškození taky dobré ale problémem je grafika, je tam dost chyb zvláš v tom zpomaleném pohybu to nevypadá moc dobře a taky bch řekl že ej to špatně optimalizovaný ani na 333mhz (mám iso) to enní žádná extra plynulost. To tu hru docela kazí, bejt to naprosto plynulý není co řešit. I přes to tu mám zase jednou kvalitní hru.

screen1-2u51.jpg

screen5-qra1.jpg

screen7-hta1.jpg

screen8.jpg

screen9.jpg

screen11-or21.jpg

screen12.jpg

screen13.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám iso, plynulost je prostě slabší stránka.

hmm?... ja mam taky iso, hraju to na 333MHz a cely jsem to uz dohral a ani jednou jsem se nepozastavil nad tim, ze by hra lagovala, nebo ztracela fps ani pri jizde na top speed... na druhou stranu bych se asi nedivil, ze by to v urcitych lokacich ztracelo fps uz kvuli tomu, jak je na moznosti psp prostredi interaktivni(spousty veci se daji srazit a treba od takovyho stanku na smrzlinu jsem to necekal, ale rozlitne se fakt pekne, obzvlast kdyz tam strelim granat :D )

jinak s vetsinou veci co jsi psal souhlasim, akorat tu grafiku bych obhajil... me se libi a libi se mi mnohem vic, nez v gta a pokud se prepne pohled na demopohled je sice videt dost polygonu, z kterych jsou modely vytvoreny, ale jsou patrne jen proto, ze je ten pohled zpomaleny... zkus si pustit demo pohled a pri tom drzet sipku doleva... to uz na prvni pohled do oci tak nebije

jinak jsem zatim objevil jediny bug a to kdyz s autem vyskocim treba na nejakem skokanku, tak se cas od casu pri dopadu auto kosek propadne do zeme a postupne z ni vyjede..

tady hazim par mych screenu at jsou tu obrazky taky nejakych oldschool zihadel :)

screen4xa1.png

screen6tp2.png

screen10qf0.png

screen12rf9.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolko to ma kapitol? :) Ja som v 4 :) nazoaj grafika sa aj mne zacina pacit... prve dojmy nebol velmi dobre ale teraz to uz hram jedna radost... :)

Taky 4 - Cim dale jsem tim je to lepsi parba ;)

zrovna jsem presel tu misi (byla to jedna z tech dvou na youtube z preview verze ;) ) Jak stojite na korbe nakladaku a sijete nejdriv do aut, pak do trucku a nakonec do bagru :D Perfektni mise :thumbup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolko to ma kapitol? :) Ja som v 4 :) nazoaj grafika sa aj mne zacina pacit... prve dojmy nebol velmi dobre ale teraz to uz hram jedna radost... :)

pribeh ma 6 kapitol a po dohrani se da hrat jeste spousta miniher (zavody na okruhu, zavody ve meste, crash a dalsi... k tem jsem se jeste nedostal ;) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No akorát mě tam štve ovládání tý motorky... :( A jinak už jsem taky ve 4, teď jsem dodělal tu misi jak tam mam nenápadně vyměnit ty dvě auta... Jinak vedlejších misí už mam splněno 20/50... Ty mě bavěj celkem dost... :)

EDIT: Nevíte jak si mužu vyměnit oblečení ??? Protože jsem dostal nový tričko a nevim jak si to vyměnit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No akorát mě tam štve ovládání tý motorky... :( A jinak už jsem taky ve 4, teď jsem dodělal tu misi jak tam mam nenápadně vyměnit ty dvě auta... Jinak vedlejších misí už mam splněno 20/50... Ty mě bavěj celkem dost... :)

EDIT: Nevíte jak si mužu vyměnit oblečení ??? Protože jsem dostal nový tričko a nevim jak si to vyměnit...

mám takovej blbec pocit že trika měnit nedaj,nějak sem nepochopil na co tam ty věci jsou,zád se mi divný že by tam byli jen na nějaký to vyměnování nebo co to tam je

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu