Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

F1 2009


Crunken

Recommended Posts

  • Odpovědi 88
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

hele a co vám na tom přesně vadí? grafika to se dá překousnout, ale co dál? ovladatelnost vám vadí? nebo reálnost? nebo co?

Přijde mi to takové arkádové prostě to ovládání se mi nelíbí...grafika je mi šumafuk na té tolik nezáleží ale mohla být lepší to je fakt...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NO, takže grafika by se překousnout dala. ale jinak?! :censored: Prostě děs! menu a podmenu naprosto nepřehledné, auta jezdí snad na vodě s texturou asfaltu, a to brždění?!:cry: Při tomhle jsou jezdci vystavováni přetížení nekolik G ?! sakra! z tohohle je bude leda svrbět zadek!!! JO a barvy?! BRAWN GP jsem skoro nepoznal, redbull je jako poloshnilá plechovka od stejnojmeného nápoje a ferrari je snad nabarvené rtěnkou kterou používají šlapky!!! žádná hra mě ještě tak nezklamala!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Věřil jsem v umění Codies,vždyť CMR,TRD a i ten Grid...všechny byly buď skvělý a nebo dobrý hry...ale s tímhle mě teda pořádně naštvali:-( Takhle dodělat oficiální hru jednoho z nejvýznamějších motorsportů...no teda fuj...pokud se ty auta chovaj jako v reálu,tak bejt jezdcem F1 může bejt i Sáblíková(nic proti Martině nemám,je taky ze Žďáru:-D)...jinak grafika je tak 2-3 roky zpět a ten jízdní model...nastavil jsem si sensitivitu na 75% a stejně je to tragický...o zvukách se nevyjadřuju...v PSP hru ponechávám,nikde jinde si nezajedu Abú Dhabí nebo Singapur,nicméně zklamání je obrovský:-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, necekal jsem od toho naprosto nic. Kdyz jsem to tu procital, dost lidi si stezovalo. Hru jsem stáhl, spustil a chytla me. Graficky vypadá na dnesni dobu prumerne (trate jsou vymodelovane dobre, jen to okoli pokulhava). Ovladani neni spatne. Nevim co se vám na nem nelibi. To ze hned vylitnete z prvni zatacky? Tohle neni hra, kde ve 200 km/h v pohode zatocite ostre vlevo nebo vpravo. Musite i brzdit! Model poskozeni sice nic moc, ale je vymysleny dobre. Ojeti pneumatik, zniceni motoru a podobne. Moznost su nastavit podvozek vozidla a dalsi serepeticky jsem videl jen u GT. A tady to nastaveni ma SAKRA vliv na vlastnosti formule. Celekm super vec je i zahrivani pneumatik. Ze zacatku vam to poradne na asfaltu nedrzi, ale jakmile je zahrejete, zakousne se do nej jako ruskej tak do bláta. Jízda na vodě taky super zažitek. Hlavne ten pohled z kokpitu. No lahoda! Co teprve AI. Ta je na KUR*A dobré úrovni. I na nejlehčí obtížnost do vás soupeři šťouchnou a nedají se.

Co bych tomu vytknul: neprehlednost menu a navigace. Casto nizky framerate, kdyz jsou kolem vas zavodnici a nizky framerate pri destivem pocasi. Chybel mi tam i replay.

Je vidět, že je hra vedena převážne ve stylu simulace. Já si povypínal úplně všechny podpůrné systému (VŠECHNY) a hru si teď plně užívám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu