Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Uncharted 3: Drake's Deception


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 735
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tvl!!! Závist :(

je to pecka největšího kalibru... a ta čeština v tom je prostě famózní.. ne že bych byl nějakej angl. negramot ale přece jenom rozumíš každému slovu a příběhu dokonale.Akorát je mi divný že ještě nikdo skoro nehraje multiplayer :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to já zas ne, já sem stašný kompletista, u her všechno prozkoumávám a kochám se takže z 10ti hodinové hry je rázem dvacetihodinová. Nebo když pokazim nějakou stealth pasáž tak okmažitě restart, dokud to neni perfektní :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to já zas ne, já sem stašný kompletista, u her všechno prozkoumávám a kochám se takže z 10ti hodinové hry je rázem dvacetihodinová. Nebo když pokazim nějakou stealth pasáž tak okmažitě restart, dokud to neni perfektní :)

V pripade Uncharted by bylo i dvacet malo....

Jako valí to celkem rychle ! Dorazil mě ten článek o tom betatesterovi kterej to na easy dojel za 3h a 8min...

Porad lepsi nez Skyrim :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi ano, hele ale mam otázku - myslíte že limitka vydrží alespon tak do vánoc? Nemůžu si to dovolit hned k datu vydání...

No mám pocit, že vzhledem k celosvětovému nadšení se brzy vyprodají.. Ale netuším, v kolika kusech vychází.. Zatím se zdá, že jich je dost.. zatím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rockyzz, ja si myslim, ze jich bude jeste dost... On to je beztak marketingovy tah, ze reknou limitovany pocet kusu a pak vyjde najevo, ze jeste 3 mesice po vydani je jich dost.

bud a nebo.. napriklad balls of steel edice se da nova sehnat za 700kc a nemam pocit, ze by nekdy vymyzela.. ale ta preci jen neni tak zadana a neni kolem toho takove halo jako u U3

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu