Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Uncharted 3: Drake's Deception


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 735
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Dotaz, predpokladam, ze si to myslim spravne, Uncharted 3 funguje ve 3D na vsech TV, ze? Ja jen, ze me trosku rozhodil obal u Uncharted 3, kde je psano toto:

´Abyste mohli vyuzit funkce stereos. 3D zobrazeni, budete potrebovat 3D TV s podporou stereos. 3D zobrazeni a aktivni 3D bryle´

Mam na ceste pasivni LG, tak abych mel v tom jasno :-) Dle me je to bud tim, ze SONY nebude preci psat o pasivnich TV nebo to je chybka :-)

Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nakonec je to úplně jinak: asi před rokem jsem měnil hdd tak by napadlo jestli by to nemohlo bejt tim jelikož mě začal blbnout i Resistance3, tak jsem dneska do ps3 hodil původní 160gb a ejhle...je po problémech a vše maká jak po másle :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nakonec je to úplně jinak: asi před rokem jsem měnil hdd tak by napadlo jestli by to nemohlo bejt tim jelikož mě začal blbnout i Resistance3, tak jsem dneska do ps3 hodil původní 160gb a ejhle...je po problémech a vše maká jak po másle :)

Myslim, ze jsi si odpovedel :) nevim, jaky disk jsi dal do ps3, ale mel by byt SATA a otacky 5400.. alespon tak mi bylo receno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Tak, ted jsem u chapteru 13 a můžu říct že je to hra roku zaslouženě, zatím se fakt bavim. Jediné co mi na hře vadí je že třeba 10 minut střílíte a pak 10 minut lezete a lezete a hledáte, ani jedno z toho mi nevadí, akorát se to takhle furt střídá a chvilku tam je 15 nepřátel a pak jediný co děláte je že někam lezete :D Není to nic hroznýho ale přijde mi to divný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak, ted jsem u chapteru 13 a můžu říct že je to hra roku zaslouženě, zatím se fakt bavim. Jediné co mi na hře vadí je že třeba 10 minut střílíte a pak 10 minut lezete a lezete a hledáte, ani jedno z toho mi nevadí, akorát se to takhle furt střídá a chvilku tam je 15 nepřátel a pak jediný co děláte je že někam lezete :D Není to nic hroznýho ale přijde mi to divný.

Chtěl by střílet 200 nepřátel a pak dvě hodiny lézt? Potom by asi pro tebe bylo lepší střídat CoD se Spidermanem :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl by střílet 200 nepřátel a pak dvě hodiny lézt? Potom by asi pro tebe bylo lepší střídat CoD se Spidermanem :D

Ne, chtěl bych aby to bylo vyrovnané, například jedna mise = prostě střílečka a pár lezení a další hlavně hádanky, lezení a třeba 2 přestřelky. Nepřeháněj to tak pro přístě :dozey:.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty máš divný vkus. Já mam na Uncharted svůj názor, ale zrovna to jakž-takž pravidelné střídání střílení/lezení/hádanek je jedna z věcí co se mi na tom líbí, rozhodně lepší než mise plná střílení, a pak mise plná spidermana. Třeba ve dvojce mě totálně srala jedna mise v himalájích kde se až na jeden souboj s příšerou jen lezlo lezlo lezlo a lezlo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak hru jsem asi tak před hodinou dohrál, zahrál multiplayer a je to prostě epické, moje hodnocení hry 9.5/10, je tam pár nevychytaných věcí ale nedůležitých, pro mě je to 2. nejlepší hra roku společně z Gears of War 3 (první je pro mě Battlefield 3).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uzasna hra. Mam dojety singl a asi hodku na multi a zatim naprosta spokojenost. Kdyby me zrovna nedostal BF3, tak bych to hrál od rána do večera. Mimochodem, které části se vám líbily nejvíc? Mě asi ty utíkací, některé z nich byly fakt dobré.

Obvzlast ta posledni ;) Ta mela grady....

A sceny z pouste jsou neuveritele, ostatne je tam spoustu wow momentu, co me ale opet stvalo byly ty "nadprirozene" casti, ktere jsou v kazdem uncharted moc frustrujici :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skvělá hra... Jedinečný zážitek ... Poslední dobou hraju hry jen kvuli tomu že není co moc večer dělat, ale u uncharted jsem nemohl odejít ani na oběd. Našel sjem však i pár chyb .... např : chvilkama opravdu obrovská obtížnost ( část na lodi kde jsem v hlavní hale atd.) , někdy nesmyslené smrti a že to tak brzy skončilo.... Jednoznačně hra roku a hra celé trilogie .... ( Na misi v letadle nezapomenu) ... Mp bych klidně z Unch. vypustil , nestojí ani za starou belu např. bych přidal další 2 hodiny příběhové části místo toho Mp odvaru... 9.5/10.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uzasna hra. Mam dojety singl a asi hodku na multi a zatim naprosta spokojenost. Kdyby me zrovna nedostal BF3, tak bych to hrál od rána do večera. Mimochodem, které části se vám líbily nejvíc? Mě asi ty utíkací, některé z nich byly fakt dobré.

Hmmm, nejvíc se mi asi líbil ten začátek hry (v Londýně a Kartageně) v tu chvíli to vypadalo hodně nadějně. Ale jak už je pro tuto sérii zvykem potom už to šlo jen k horšímu.

Obvzlast ta posledni ;) Ta mela grady....

A sceny z pouste jsou neuveritele, ostatne je tam spoustu wow momentu, co me ale opet stvalo byly ty "nadprirozene" casti, ktere jsou v kazdem uncharted moc frustrujici :)

Ale nadpřirozené části zde byly narozdíl od přechozích dílů celkem racionálně vysvětleny, za to má u mě U3 malé plus

Skvělá hra... Jedinečný zážitek ... Poslední dobou hraju hry jen kvuli tomu že není co moc večer dělat, ale u uncharted jsem nemohl odejít ani na oběd. Našel sjem však i pár chyb .... např : chvilkama opravdu obrovská obtížnost ( část na lodi kde jsem v hlavní hale atd.) , někdy nesmyslené smrti a že to tak brzy skončilo.... Jednoznačně hra roku a hra celé trilogie .... ( Na misi v letadle nezapomenu) ... Mp bych klidně z Unch. vypustil , nestojí ani za starou belu např. bych přidal další 2 hodiny příběhové části místo toho Mp odvaru... 9.5/10.....

Mě osobně přijde MP část lepší než singl. Ačkoliv běžně nemam rád multiplayer u third person stříleček, u Uncharted (3) je dle mého velmi kvalitně udělanej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale nadpřirozené části zde byly narozdíl od přechozích dílů celkem racionálně vysvětleny, za to má u mě U3 malé plus

Pravda, presne to uz jsem tady jednou zminoval, ze je to poprve takove "normalnejsi".....

Protoze presne v tomhle me predchozi dily stvali, mutanti a nadopovani smoulove....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ve dvojce to byl takovej WOW efekt. zbalste to odmaskovani toho yettiho.......jinak jak se na me hnali ti zmetci ohnivi , tak sem vyvalil oci: CO TO SAKRA JE? Skoda jen ze tam nebyl nejakej tuhej bossfight........a chybel mi tak nejak nevim proc souboj proti helikoptere, vubec cela ta vlakova cast se mi v U2 straslibe libila....to mi v u3 dost chybelo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu