Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Uncharted 3: Drake's Deception


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 735
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

To existuje? :) Ten ovladac neni tak strasny sam jsem ho vzdycky hrozne pomlouval, protoze mam za to, ze ten od xboxu je mnohem lepsi, ale jde vazne jen o zvyk, rted jsem hral infamous 1 a 2 takze jsem u ps3 stravil spoustu hodin a xbox jsem ani nezapl (coz me samotneho prekvapuje :)) a musim rict, ze jsem si na nej tak zvykl, ze mi pak zas nesedl ten xboxvy :D Problem je ze Uncharted hry jsou docela kratke, takze neni moc cas si zvykat :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes ráno mi přišel mail z us.playstation o veřejném uvolnění Uncharted 3 MP bety... takže dnes už by jste si to mohli stáhnout všichni, pokud ne na českým, tak na US Storu určitě.

Beta končí 14.7. a od 10.7. se vymění jedna mapa a přibudou nějaký módy. A hlavně bude mód COOP Adventure, na ten se těším.

Jo a mimochodem v americe předprodej sběratelské edice za 99,99$... což je pro nás v přepočtu momentálně zhruba 1700,-... oproti předobjednávce na xzonu (2999,-) je to mnohem výhodnější cena :-)

nevím jaká cena bude v evropě obecně (na game.co.uk mají zatím jen normální a special edition), ale možná by se to vyplatilo i s poplatky... (clo, daň a pošta)... clo by se, co vím, platit nemělo, to se platí až od 150eur... ale daň už od 22eur...

máte někdo zkušenosti s http://www.shipito.cz/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo existuje :D teď se to někde řešilo.. Jsem na mobilu, ale pokusím se to najít. Edit. http://www.playstation-3-hry.cz/doplnky/shadow-wireless-controller-with-dual-rumble-9744.php

To ma k xboxovemu ovladaci celkem daleko...sice bliz nez sixaxis, presto dost daleko :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kurna ja porad cekal az sberatelskou edici oznami a ona uz je! Tu musim mit! Chtel jsem se zrovna zeptat, jak si to nechas poslat, zkusenosti nemam, ale nekde jsem uz o nich cetl a v poho. Ja si pockam, budou to mit i jine kramy, xzone je docela drahej a nebo prijde na radu ebay, sice vyjde postovne minimalne na 40 dolaru, ale i tak se to vyplati :-)

Tak dnes ráno mi přišel mail z us.playstation o veřejném uvolnění Uncharted 3 MP bety... takže dnes už by jste si to mohli stáhnout všichni, pokud ne na českým, tak na US Storu určitě.

Beta končí 14.7. a od 10.7. se vymění jedna mapa a přibudou nějaký módy. A hlavně bude mód COOP Adventure, na ten se těším.

Jo a mimochodem v americe předprodej sběratelské edice za 99,99$... což je pro nás v přepočtu momentálně zhruba 1700,-... oproti předobjednávce na xzonu (2999,-) je to mnohem výhodnější cena :-)

nevím jaká cena bude v evropě obecně (na game.co.uk mají zatím jen normální a special edition), ale možná by se to vyplatilo i s poplatky... (clo, daň a pošta)... clo by se, co vím, platit nemělo, to se platí až od 150eur... ale daň už od 22eur...

máte někdo zkušenosti s http://www.shipito.cz/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne tak, budu cekat :-) A nebo zkusim oslovit nekoho tady... Kazdopadne jsem uz sehnal nektere sberatelske edice u nas oproti xzone tak o 500-800Kc mene!

ještě je čas, uvidím jaký budou nabídky ;-)... třeba bude nějaká solidní cena v UK...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem ted na chvili zapnul betu a musim rict ze jsem dost rozpacity....vypada to sice skvele, ale pocit z ovladani mi prijde dost rozpacity....myslim ze by se to melo jeste vyladit, ale co se moznosti tyce, ty jsou neuveritelne a napad s jezdicim letadlem a poskakovani po autech je vazne fajn, stejne jako power-play a verim ze to ovladani jeste poladej pac v U2 mi to v MP nedelalo problem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli myslis tuto edici, tak tu moc lidi nema :-D http://cgi.ebay.com/Uncharted-2-Fortune-Hunter-Collectors-Edition-PS3-WOW-/200597843948?pt=LH_DefaultDomain_15&hash=item2eb4902fec

Hm, ta figurka u sběratelské edice vypadá opravdu hrozně, a za 2999,- za steelbook, figurku a nějakou bednu... Ale u U2 byl hezký ten nůž, akorát škoda že ho nemam :(
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem ted na chvili zapnul betu a musim rict ze jsem dost rozpacity....vypada to sice skvele, ale pocit z ovladani mi prijde dost rozpacity....myslim ze by se to melo jeste vyladit, ale co se moznosti tyce, ty jsou neuveritelne a napad s jezdicim letadlem a poskakovani po autech je vazne fajn, stejne jako power-play a verim ze to ovladani jeste poladej pac v U2 mi to v MP nedelalo problem...

co se ti nezdá na ovládání? vždyt je prakticky totožný jako v U2, akorát sem přidali sprint, jinak všechno je tak jak bylo ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu