Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Uncharted 3: Drake's Deception


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 735
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Wesker, ty jsi fakt číslo.. WAKE UP!

Já nespím já jen nedokážu pochopit jakej je rozdíl v kvalitě hry pokud se mi v PS3 točí totožná placka o 30% levnější než tomu kdo má v regále obal s manuálem :-D Podle mě je to pořád ta stejná tatáž super hra i kdyby byla zabalena do hajzlpapíru ! :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neni tomu tak davno, co vysel Killzone a dnes je uz na aukru za 500 novy a vysla uz i platinum verze, coz znamena, ze se prodalo vice jak 400 000 kusu, takze platinum verze od U3 cekam do konce listopadu :) a pockam si az za 15 dni klesne hra na aukru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hlavně za 500 je to PROMO verze.tu máš zadarmo a pak za ni chceš 800?haha

si jí radši koupím za tágo v krámu

Tys ji viděl co prodávám ze verzi že píšeš že je to promo? To není žídný promo je to plná retail verze jen bez krabičky která stojí 5,- a obal si každej chytrej vytiskne ty promo :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

(wasker...) auto si taky radeji koupim v plny palbe kdyz na to mam a ne ocesanej zaklad v tomhle pripade hru...

Když na to máš nikdo ti nebrání ani ti ji nikdo nenutí.. pokud myslíš očesanej základ BR disk bez krabičky :-D já si ten "očesanej základ " zahraju stejně kvalitně jako "neočesanou plnou palbu" s obalem v regále.Nebo tě ten obal nějak rajcuje a musíš se na něj během hry dívat ? :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když na to máš nikdo ti nebrání ani ti ji nikdo nenutí.. pokud myslíš očesanej základ BR disk bez krabičky :-D já si ten "očesanej základ " zahraju stejně kvalitně jako "neočesanou plnou palbu" s obalem v regále.Nebo tě ten obal nějak rajcuje a musíš se na něj během hry dívat ? :-D

Ja si treba PS3 poridil i z toho duvodu, ze to navratilo ten pocit ze hry.. z toho, ze si to uz nestahnes z internetu, z toho, ze si tech her vic vazis, protoze je kupujes, sbiras krabicky, obaly, hry a vis, ze si to nemuze jen tak nejake trouba stahnout a vypalit.. tenhle pocit sem mel naposledy u sega mega drive (sega genesis).. proto treba konkretne u me nema hra bez manualu takovou cenu (ano.. krabicku si sezenu original za par kacek - s manualem to je horsi)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu