Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Má to cenu?


Wind

Otázka

7 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Starší verze programů (který nejsou tak náročný na paměť a procesor) by mohli fungovat procik který je tady opravdu velmi slabej a bude línej.

třeba uplně jiná třída: za 4400kč

http://aukro.cz/item757869060_funkcni_notebook_hp_compaq_nx8220.html#gallery

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Starší verze programů (který nejsou tak náročný na paměť a procesor) by mohli fungovat procik který je tady opravdu velmi slabej a bude línej.

třeba uplně jiná třída: za 4400kč

http://aukro.cz/item757869060_funkcni_notebook_hp_compaq_nx8220.html#gallery

Popravdě ten notebook co jsi sem napsal je zcela k nevyužití. Nic tam nefunguje :) Apple nelze brát jako ty některý "kšunky" co se prodávají u nás.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mám ho už dva měsíce,ale lepší verzi (mnohem)..(G4,1.33Ghz,1,5GB RAM,ATI grafika) (Ten co postuješ je slabota)

U mého:

Jede dokonce WoW,Fallout,diablo,XII

Na Tigeru jede vše od Netu po nějaké hry

na Leopardu jsou problémy se stabilitou....

PS: Dneska jsem tady na foru prodal za super cenu (4000Kč) 6x výkonější ibook než ten co jsi postoval :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Nil3E, ty mas 500MHz a 256 MB RAMek? Pokud vim, tak mas vykonnejsi iBook a to je pak "trochu" o necem jinem.

Už jsem to doplnil :) Moje chyba necheckoval jsem odkaz :)

btw ja mam model "Pozdní 2005" to co postuješ je začátek 2002...Nemá to cenu,to už je opravdu oproti mému uplný šunt

navíc Power PC G3 není podporovaná už nějaký ten rok...Takže ma problémy už is Tigerem...Už i mac OS X Cheetah by na tom jel tak tak..o Puma,Jaguar,Panther ani nemluvim :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu