Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Wrc 2010


For_est-5

Recommended Posts

  • Odpovědi 95
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 2 weeks later...

Tak jak hodnotíte DEMO? Hratelnost mě velmi potěšila... ale ta grafika je divná - někdy si říkám, že to není tak hrozný, abych za pár okamžiků si řekl, že je opravdu hnusná, pak si zase řeknu, docela s přimhouřenýma očima, není to úplně nejhorší a pořád dokola. Prostě grafika je divná!!! Naštěstí, alespoň mě ta hratelnost připadala opravdu rallyově.

jakubgaluszka: hrál jsem to na xboxu(demo) a nic moc jak jsem předpokládal dirt 2 s nálepkou WRC což mi nevadí ale čekal jsem víc

S Dirtem 2 bych to určitě nesrovnával - je to uplně o něčem jiným hned po pár metrech řízení.

Asi to vůbec nepotěší arkádisty

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem to zkoušel a ta grafika je opravdu divná. Zdá se taková plochá, ale při bližším zkoumání je normálně 3D. Asi bych to srovnal s některou grafikou hry na PS2. Hratelnost je dobrá. I na gamepadu se to dá naučit. Mít ale volant, tak je to asi jiné kafe :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes mi došla z gameexpresu plná a není to až tak hrozné. Ovladatelnost mi na gamepadu nepřišla špatná, chtělo to zhruba hodinku a zvykl jsem si. Grafika je ucházející, modely auto výborné, zbytek už je průměr. Zamrzí občasné doskočení oken na budovách. Zvuky motorů nejsou nejhorší, fábka s2000 je skoro nerozeznatelná od originálu (odposloucháno na letošní braumce). Zaskočila mě nutnost stáhnout vozy skupiny B z PSN. Osobně jsem spokojen, nečekal jsem simulaci ani další GT, hodnotím 7/10

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K road to wrc, první tě pozvou na testy k citroenu a pak dostaneš podle úspěšnosti peníze na koupi některého auta z kategorie J-WRC. Pak jsou závody rozděleny asi podle obtížnosti, zatím jsem jel jenom 2 erzety. Každá byla samostatně hodnocena a po skončení dostaneš peníze od sponzorů podle toho, jak jsi splnil jejich požadavky. Za prachy si potom můžeš koupit nová auta, polepy, barvy, prostě takový ten klasický mix skorotůningu. Je pravda, že pár měsíců navíc ve vývoji by neškodilo, ale lepší než nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

eRZety mě docela zklamaly. Pro každou zemi je 6 RZ, jsou to vždy 3 a jedou se v obou směrech, ale i ty 3 se z velké části jedou po stejných usecích a jiný je jen konec nebo začátek, takže nicmoc. Docela se mi líbí onlajn režim. Road to WRC jsem zatím nezkoušel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel je to tak jak píše sopo, já jezdím zatím jen Road to WRC, jsem ve třetím levelu a už začíná pomalu ale jistě přicházet určitá naštvanost se stále stejnými RZ, jen jinak poskládané. Třeba ve druhém levlu jsem jel minimálně čtyřikrát stejnou rz ve francii, ale třeba do jordánska nebo mexika se ani jednou nepodíval. S těmi RZ je to pro představu tak, že si vemte jako by jste jeli z prahy do brna po D1, akorát jednou by jste se motali po centru brna a podruhé ho objeli po obchvatu. Prostě ze začátku se mi hra velmi líbila, ale po odjezděných zhruba 4 hodinkách mě začíná sránudit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...
Potřeboval bych poradit jak mám udelat trofej Pull (Máš Skeet mistra v S-WRC. Vyber si ho a vyhraj jeden závod v Jordánsku )

musíš si vzít Nassera Al Attiyaha a vyhrát eRZetu v Jordánsku. On je totiž nějakej bejvalej, nebo možná i současnej šampión ve skeetu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Zdar,tak sem si jí nakonec koupil mam jí od středy mam 55% trofejí už :D,a asi tahle ten mod road mě vůbec nebaví, academie ok jeto krátký stručný , pak sem si dal 13 x 6 což je 78 erzet ,hrál sem 8 hodin v kuse :D dohrál sem to chybí mi tam monte carlo klidně bych vyměnil za portugalsko ,nejlepší země tak určitě swedsko,austrálie,anglie a ještě dvě ..,překvapilo mě španělsko docela mi dělá problémi :), nejvíc mě baví multák bavěj mě ty statistiky prostě mě to moc baví dokážu toho sedět prostě furt ... kritizoval sem to ale on si člověk zvykne ..

hrál sem 3 roky evolved na PS2 ale hrál ti stylem že furt a bylo mi líto že ty časy nemohly vidět lidi,ted jak mam PS3 jeto prostě bomba :D.klidně si mě přidejte hraju hlavně auta a sporotvní hry ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu