Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Sports Resort - restart Wii pri spusteni


ententyky

Recommended Posts

Konecne sem se dohrabal k WM+ takze jsem mohl ozkouset SR. Ale dochazelo k restartovani konzole po spusteni...hledal jsem a nasel...

Muj postup na 4.0E

Je treba novy NeoGamma v.7

http://www.mediafire.com/?tyt2wtjdwwq

A k tomu je treba patchnout cIOS

http://teknoconsolas.tv/wanin/cIOS38...-Installer.zip

(nakopirovat na kartu, prejmenovat na boot.dol, spustit v HBC a ja mam Wii na netu, takze jsem spustil network installation. V nastaveni je treba nechat IOS249.)

Pres WiiScrubber je treba z ISO Sports Resort extrahovat soubor player.dol - je ve slozce partition1/sys/mpls_movie/

Ten pak musite prejmenovat pro NeoGammu jako alternativni dol a vlozit na kartu do slozky \NEOGAMMA v korenu na karte.

Jmeno toho souboru zjistite (u me to bylo RZTP01.dol - pozor nepouzivat z jineho ISA!), kdyz date v NG v Option Config nastaveni USE alternate DOL. Pak pri spusteni Vam to vypise jaky soubor to nemuze najit...missing...atd. Na tento to prepisete.

Nezapomente dat v NG v SAVE CONFIG.

Pak po spusteni se Vam ukaze 3 minutovy video jak se pripojuje WM+ (nepodarilo se mi nijak preskocit).

Po zkonceni videa se Wii restartuje.

Znovu spustite NG a pak v OPTION CONFIG zrusite ALTERNAT. DOL a spustite disk.

Mno a me se to najednou spustilo :)

Je to trosku krkolomny... ale rychlejsi navod co by mi fungoval jsem nenasel...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:) toto sa riesilo v Juli :) 21.7.2009 boli na to navody aj na neogamu aj na GX loader..:) pamatam si na to dobre , lebo hra vysla 19.7 a cakalo sa dva dni na alt.dol ale aspon to niekto napisal v zrozumitelnej reci :) V GX loaderi plati ze najprv zapnete bootovanie alt.dol z DVD prvy krat pustite a po prejdeni videa a urobeni sejvu..restartnete konzolu a potom alt.dol bootovanie vypnete :) to je secko....a cios nemusi byt 38v14 bezi to aj na starsom ciose...a aj na system menu 3.4

este jeden typ.. alt.dol sa da sosnut z netu je toho plny rapidshare tak sa nemusite trapit so Scrubberom :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mno ja upgrade ciosu musel provest, pze jinak mi nesla spustit gamma7...

PS1: hehe :cheesygrin:... nemusi to byt aktualni tema (ja cekal na WM+ :))... ale melo by to byt tady... pze ostatni sekce jsou plny ruznych navodu a tady si kazdej druhej skudli pro sebe :cheesygrin:... takze i kdyby jste meli neco neaktualni pro vas, muze to bejt aktualni pro jiny...

PS2: jinak....sem mohl usetrit 15 minut hledani o tom RZTP :P :D ... kdyz uz o tom vite :D ..ale mimochodem jsem narazil na info, ze by se nemel pouzivat jinej dol, nez co je z isa... staci ftipalek, kterej da nejakej fake... a jste bliz bricku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...
  • 8 months later...
  • 3 months later...
  • 5 months later...

tak ja zatím to mám tak že jsem si stáhl nejnovější neogammu r9 a spustilo se mi hned NSMBWii, Wii Sports resort , nebo Wii Play:Motion (nevim esli tato hra ma nejaký problémy). jedině co mi nefunguje je to instruktážní video kliknutím na ikonku semi resetuje wii

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 months later...

mam 4.3E a vse podle zdejsiho navodu i upgradovano na CFG 70 a tohle 100% funguje.

Nechce se mi to prekladat, ale je to pochopitelny i pro laika...

1.Load it up and select Wii sports resort on the list

2.You should see a screen where you can rate it and see your play count

3.Go under settings

4.Change alternate DOL from "default" to "Select DOL"

5.Use Player.dol

6.Keep Error 002 fix set to "Anti"

7.Save it.

6.Go back and launch the game up

9.Watch the video.

10.Reboot the wii and follow steps 1-3 again

11.Change the DOL back to "default"

12.Save

PS: no koukam, ze uz tu jeden je a cesky...no nic mazat to nebudu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu