Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Propojení 10 konzolí


DoktorKiller

Otázka

15 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
ja nemam ani 1 xbox XD zato mam PS2 psx psp Nintendo wii xD Gamecube

Takže máš ode mě kartu,tohle je off-topic,příspěvek nulové hodnoty pro toto téma...

K tématu....

Tak nevidim to jinak než koupit Switche/Routery a zapojit mašiny do nich...pak v pohode najdete hry :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

1-4Lidi LAN = Na tohle stači router

+4 Lidi LAN = Přejdi na switch

Mega Party = http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=1051400870UM000J4Z :lol:

http://www.alfacomp.cz/php/index.php?eid=15L1400870UM

V alfě maj super ceny na switche :)

10konzolí = 10portů neni to levná záležitost (Nejlépe tě vyjdou ty 8-potové D-Linky.ASUS GigaX,ty tam jsou fakt za bomba cenu)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Myslim ze by vyhodnejsi bylo koupit ten switch nez rocni gold - ten te vyjde +/- na litr. Switch koupis do 500,- kvalitni i s vetsim poctem portu.

Hrát s lidma v jedny nebo ve dvou mistnostech je myslim lepsi nez prez xLive - trocha alkoholu a neceho navic nikomu neuskodi a p*del je velika xD

Akorad pak problem s TV, to by si kazdej neco musel prinyst nebo jestli mas doma sklad ??

Mej se ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

prosimvás mám dotaz k tomu switchi. Myslím že jsem jeden měl taky takovej. Je to tak že mám doma router (plácnu s 2 LAN portama) a když si koupim ten switch tak jedním kabelem propojim ten router s tim switchem (myslim do WLAN) a pak už do toho swithe normálně napojuji další zařízení? Je to tak? Jen že bych si to koupil zase...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ghost má pravdu o to mi šlo ,sednou si s kamošema udělat lanu a byla by prdel větší neš aby jame byly roházený po celí čr, ale ted mám jiný problem potřebova bych propojit windows media center s xbox media center nevíte jakna to .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu