Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Wave 4 - haluz od Microsoft pokračuje


Ji2

Otázka

To, čeho jsem se obával na sklonku května, se stává realitou. Wave 4 s NXE 8498 updatem začíná být součástí nově vydaných her pro X360 - první z nich je Cars - Race o rama.

Na iX1.51 hru spustit lze.

Na iX1.6 hru spustit nelze a je nutné využít DL disk s aktivačním .iso souborem, alespoň do doby, než vyjde iX1.7 (flasheři teď zajásají).

A to mě upřímně sere!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 377
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

posílal tu někdo ten update??

IF you are on iXtreme 1.5 or below, Wave3 games will not boot for you and thus Wave4 games will not either. In this case, YES you need to update your firmware!

IF you are on iXtreme 1.51 (Hitachi), then ANY wave will boot fine, including Wave4 however you must be EXTRA careful as you are not protected against corrupt or incorrect video partitions. This is one of the many reasons to always use abgx360. If a game is fully verified, playing it on iXtreme 1.51 is just as safe as playing it on iXtreme 1.6 - this includes Wave4 games.

IF you are on iXtreme 1.51 (BenQ/LiteOn/Samsung), then YES you need to update your firmware!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

  • Mam FW 1,6.
  • Vlozim aktivacni DVD
  • konzole vypise, ze mam DVD prehrat v XBOXu
  • Vytahnu DVD
  • Najede DashBoard
  • Vlozim hru (zkouseno Lips a Tekken 6)
  • Na okamzik se objevi na prvním zelenem ctverci dashboardu "Play DVD" a neco najizdi...
  • Objevi se bile pozadi a logo s napisem XBOX 360

Co s tim? Co je špatně? :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Prosím vás udělalal by někdo nějaký stručný návod jak na to ,docela se v tom ztrácím mám Fw 1.4 a co mám dělat dál ? za přesný návod pošlu 600 crdts + thx

Jestli si připojený k LIVE,tak stačí opatchovat ppf o matic 3.Při vložení se ti to updatuje a můžeš hrát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
pro offline-y

viz: http://console-forum.net/showthread.php?t=70435

udělejte to a pak normálně opatchujte jako dřív a ti co maj 1,6 udělej te jen to v odkaze :)

Todle přesně jsem potřeboval najít díky moc posílám credity + thx

a take dkuji Patričenkovi ,ale bohužel nemám live :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj, mám problém, používám IMG Burn, při vypalování her vše v pohodě už jsem jich vypálil 20 a ani jedna se nepokazila, ale když vypaluju activate dvd tak to dojede na 99% finalising disc a nic se neděje, pořád jen nabíhá čas a klidně takhle čekám půl hodiny, vypaluji 2,4x na Verbatim DVD DL +, už jsem zrušil 2 DVD a bojim se dalšího...dělám to podle návodu na 8 stránce, dávám ANO zapsat do první vrstvy...v čem je problém? :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Xbox byl kupovan koncem listopadu 2008 a flashovan zacatkem prosince 2008. V tu dobu jeste neslo nove mechaniky flashovat, takze se tam davala jina mechanika, ktera se pote flashovala... Je tu nekdo takovy kdo dokaze odhadnout jaka verze FW tam muze byt?

Nejspíš 1.5

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Fakta :

- Vypalene aktivacni iso na DvD+R -> Efekt: Xbox.jpg

- FW 1.6

- Vypalenej Tekken 6 (bezny zpusob, jako wave 3 hra)

Otazka :

Na to, aby mi teda ten Tekken (nebo jakakoli jina wave 4 hra) musim vypalit aktivacni iso na DVD+R DL, na první vrstvu (podle toho navodu) a pak ho tam vlozim atd... a ten Tekken vypalenej stylem wave 3 hry bude fungovat ? + Budu moc hrat pres live co hra vyjde offic. ? (bez moznosti banu, bo budu muset flashnout na 1,7 pro cisty hrani po netu?) THX MOC !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu