Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Wave 4 - haluz od Microsoft pokračuje


Ji2

Otázka

To, čeho jsem se obával na sklonku května, se stává realitou. Wave 4 s NXE 8498 updatem začíná být součástí nově vydaných her pro X360 - první z nich je Cars - Race o rama.

Na iX1.51 hru spustit lze.

Na iX1.6 hru spustit nelze a je nutné využít DL disk s aktivačním .iso souborem, alespoň do doby, než vyjde iX1.7 (flasheři teď zajásají).

A to mě upřímně sere!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 377
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

já přes live hraju normálně...jeden mod /závorka) tady chtěl strašit lidi tím, že si přečetl post od romena...v tom postu je v podstatě napsáno...patchuješ...tak ms pozná, že jsi pirát a máš ban...ale kdyby to tak bylo, tak tahle skutečnost už trvá 8 měsíců a zatím žádné bany nebyly...to je můj názor...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
nejsem zadnej kadr, tak se radsi zeptam,....v pripade koupe nove vydane hry s ochranou Wave 4 (tzn. originalni hra) je tez nutny aktivacni dvd nebo se v tomto pripade nemusim zadnym stahovanim active iso vubec zabyvat?

nemusis byt kadr aby si umel premyslet...kdyby si musel mit aktivacni iso tak co by pak delali ty co nemaji flash???:D

zkracene ne nemusis

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Hele já mám Samsung mechaniku nejspíš FW 1.41 nebo 1.5...

Mám ban takže pouze offline...

Neví někdo ve stručném návodu jak pařit wawe4?

Edit: Aha tak co sem se vyčetl stačí patchnout podle toho návodu co tu byl Wawe4 na Wawe3 a pak PPF-O-Matic3 na 1.5/1.4...

Thx

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
To je jisty,ze to bude takhle vychazet s Wawe 4.Jeste,ze jsem si nechal FW1.5 mam s toho dobrej pocit :)) Fakt dekuju za vase odpovedi.

Takže když mám fw 1.6 tam hry s ochranou 4 wave můžu spouštět ale jen za pomoci aktivačního dvd ? Do doby než vyjde 1.7 fw ? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Mám dotaz myslíte ,že budou už tedka všechny hry vycházet s tou ochranou wawe 4 ? Páč jsem slyšel že prý když vyšel Hawx s wawe 3 tak to bylo jen na pár her ... a nebo mi ten někdo kecal ? :D

Aka ochrana wave3,4....? To mas odkial, ze je to chrana? Citaj aj nieco zosirsia a dozvies sa viac!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Na jaky mechanice vam nejde aktivacni disk ja mam Liteon a FW 1.6 a taky mi to zobrazi tu obrazovku co je na strane 19 us sem podelal dve dvd.

10: Nyní stačí vysunout disk vložit hybridní hru , hru bez SS … a hra by se měla načíst. (z navodu na strane 8.)

Tim hybrydem je mysleno opathovana hra? protoze puvodni ativacni disk byl pro opathovany hry z wave 3. ne pro neopatchovane ja tomu fakt nerozumim proc by ten samy disk tet mel jet na neopachovanou hru wave 4 nebo existuje jiny?

Chtelo by to tu vse uvist na pravou miru a dat sem link na fugujici activacni iso ja us fakt nevim vsichni tu pisou jak jim to de ale nikdo tu neuved fakta na jakym typu mechaniky to rozjel a na jakym FW je mi jasny ze ten disk je delanej jen na pro 1.6 cus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Hoši prostě si stáhněte

http://www.jungleflasher.net/files/activate.rar

vypalte to pomocí clone cd na DL medium vložte do mechaniky a hrajte.

Bylo to tu psané již několikrát a tento způsob funguje na FW 1.6 na jakoukoliv mechaniku. Co je na tom k nepochopení?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu