Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Wave 4 - haluz od Microsoft pokračuje


Ji2

Otázka

To, čeho jsem se obával na sklonku května, se stává realitou. Wave 4 s NXE 8498 updatem začíná být součástí nově vydaných her pro X360 - první z nich je Cars - Race o rama.

Na iX1.51 hru spustit lze.

Na iX1.6 hru spustit nelze a je nutné využít DL disk s aktivačním .iso souborem, alespoň do doby, než vyjde iX1.7 (flasheři teď zajásají).

A to mě upřímně sere!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 377
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
To, co je v navodu presne udelam, stejnou obrazovku vidim, ale kdyz tam hodim DVD s hrou (se kterou jsem nic nedelal, jenom stahl, nekontroloval, vypalil...) tak se objevi jenom bile pozadi a na tom logo XBOX.

takovou obrazovku to hodi i kdyz je poskozeny nebo spatne vypaleny activate. Vypalte pomoci clone cd a jede to bez prob.

Taky je duležitý mít flashnutej box na 1.6 ,ale předpokládám , že to máš....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Na jaky mechanice vam nejde aktivacni disk ja mam Liteon a FW 1.6 a taky mi to zobrazi tu obrazovku co je na strane 19 us sem podelal dve dvd.

10: Nyní stačí vysunout disk vložit hybridní hru , hru bez SS … a hra by se měla načíst. (z navodu na strane 8.)

Tim hybrydem je mysleno opathovana hra? protoze puvodni ativacni disk byl pro opathovany hry z wave 3. ne pro neopatchovane ja tomu fakt nerozumim proc by ten samy disk tet mel jet na neopachovanou hru wave 4 nebo existuje jiny?

Chtelo by to tu vse uvist na pravou miru a dat sem link na fugujici activacni iso ja us fakt nevim vsichni tu pisou jak jim to de ale nikdo tu neuved fakta na jakym typu mechaniky to rozjel a na jakym FW je mi jasny ze ten disk je delanej jen na pro 1.6 cus.

nebudu delat chytryho, jenom ti to zkusim rict jak to chapu ja, kdyztak me opravte.. tim hybrydem je myslena hra ktera ma jinde ss - security sectors, ptz ruzny tipy wawe je maj jinde, a ixtreme je upravenej tak ze nenacte hru, kde ty ss nevidi, ptz vas chrani pred detekci pirate discu. kdyz vysla 1,6 tak s ni automaticky vyslo i to activate dvd, pro ty co meli driv starsi fw a patchovali si hru patchem wawe 3 to wawe 2 aby jim to jelo na starsich fw, tak aby ty dvd nemuseli hodit do kose, tak pro to tehdy uz bylo activate dvd , ktery vlozite do mechaniky a ixtreme 1,6 tim jak ho nacita tak tam jsou soubory ktery docasne vypnou kontrolu SS a tim padem to nacte jak hru opatchovanou pro stary fw, tak i kteroukoliv dalsi wawe (wawe 4,5,6..) protoze wawe je jenom o jinym umisteni tech Security Sectors

hrani wawe 4 her na 1,6 bude bezpecny kdyz vyjde novej abgx360 kterej zkontroluje tu hru, pak ms nema sanci poznat pirate disc.

na 1.51 by teoreticky meli jet taky vsechny wawe ptz ta ty SS nekontroluje a spusti vam uplne cokoliv ( - pokud hru projedete v abgx360 tak rizika nejsou ale pokud stahnete od nekud nejakej smejd a xbox detekuje upravenou hru, tak je jedno jestli nejste na livu, pamatuje si to a hned jak se pripojite mate ban.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
takze sem si dovolil prelozit jeden velice nazorny navod a jestli uz to ani podle nej nikdo neudela, tak uz teda vazne nevim :D

http://www.edisk.cz/stahni/85389/jak_vapalit_activate.iso_.pdf_333.22KB.html

To jak je tam v tom navodu nastaveni Layer Breaku, to sem neudelal, nwm jestli je to tim, ale az mi prijdou dvd tak to vyzkousim, pokud mozno bych chtel potvrzeni, ze to nekomu podle toho jde, nechci vyhazovat DVD

btw: Ta obrazovka se mi tam objevi, jelikoz mi pak po vymene za tekkena nacte bila obrazovka xbox 360, tak je chyba ve hre (Pcmakere !), bo to nema ukazovat to To play this disc, put it in an xbox 360 console

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Já jsem activate.iso vypálil tak, že jsem ho normálně dal vylálit v clone cd a nenastavoval jsem žádný layerbrake atd... prostě tam jen strčil DVD+DL a vypaloval. Pak jsem ho dal do xboxu a naskočila tam ta bílá obrazovka, tak jsem disk vyndal a dal tam tekkena a jelo to jak má

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

tak jsem stahnul Fairytale Fights, aktivate.iso, hru jsem normálně extrahoval a před volžením hry do xka jsem tak šoupl DL aktivate od Fenixe, bohužel jsem teď prodrbal 3 DVD a mám jeden jediný zážitek, krásné velké logo Xbox 360, tak kuwa číám to už je.................:cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
tak jsem stahnul Fairytale Fights, aktivate.iso, hru jsem normálně extrahoval a před volžením hry do xka jsem tak šoupl DL aktivate od Fenixe, bohužel jsem teď prodrbal 3 DVD a mám jeden jediný zážitek, krásné velké logo Xbox 360, tak kuwa číám to už je.................:cry:

V konzole mas aky dash?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu