Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Grand Theft Auto 5


tekken90

Recommended Posts

Já myslím, že PS3 právě až 16 tisíc. Pokud si dobře pamatuji, tka ta vysoká cena byla způsobená Blu-Ray mechanikou. Nebo alespoň tím byla ospravedlňována.

Podle mě, když bude PS4 stát do 10 tisíc a bude to fakt dobrý stroj, lidé to budou určitě kupovat. Ale samozřejmě se uvidí. Já se každopádně těším.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • Odpovědi 1,4k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Někdo tady řešil, že ve hře se budou postavy střídat. Já myslel, že to bude jako tři hry v jedné hře. Na začátku si vybereš postavu a jedeš za ní až do konce, no a s těma druhýma se někde potkáš. Takže jedna dějová linka, ale tři způsoby jak si ji užít nebo střídání postav. Nikde jsem neviděl, že by to bylo tak nebo tak, nebo někdo snad jo????8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
docela by mne zajimalo,jestli je tu nekdo,kdo si objednal collector´s edici, co ho vedlo utratit tolik tisic za nulovy obsah. Vidim tam cepici,brasnicku a mapu a nic vice a cena drazsi nez songbird edition bioshock

Jedine blázen, ale myslím že svagr si to chce koupit....

Odesláno z mého HTC Desire S pomocí Tapatalk 2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Vypadá to uplně luxusně, jiná liga než GTA IV. Vydání za dveřmi, teď už jen zaplatit předobjednávku :D Ale vsadím se že realita bude trošku jiná, bude tam hafo bugu (pochopitelně vzhledem k rozsahu) a něco mi říká, že to místy nebude zrovna nejplynulejší hra

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gameplay je z Xboxu (R* vyvíja primárne na Xboxe, preto aj GTA IV beží lepšie práve na ňom) a engine je RAGE (Rockstar advanced game engine), ktorého staršia verzia je použitá aj v GTA IV a Max Payne 3. Inak už mám predobjednávku a idem aj na polnočný predaj s PGS.

//Naozaj máš pravdu, je to z PS3 (http://www.videogamer.com/ps3/gta5/news/gta_5_gameplay_trailer_all_footage_from_ps3_version_rockstar_confirms.html) každopádne neviem prečo je to tak, kedže zvyšok si myslím, že stále platí.

Upraveno uživatelem Pr3dator
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ROFL :D:D to teda neni

EDIT: tady to mas a to zlute jak Rockstar pise ze je to z ps3 verze http://www.rockstargames.com/newswire/article/51111/grand-theft-auto-v-official-gameplay-video.html presneji Just to clarify for those asking, this particular video was captured with footage from the PS3 version of the game.

Upraveno uživatelem Manoust
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu