Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Grand Theft Auto 5


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,4k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Ja nechapu, proc za kazdou cenu musela vyjit tato hra na soucasne konzole.

Byl bych radeji, kdyby vysla rovnou na PC a konzole nove.

Ja si kvuli teto hre poridil PS3 s monitorem.

Ta grafika je vazne zklamani...casem se na ni da zvyknout, ale zacatky byly bolestive...tak hrozne textury jak pred nekolika lety jsem necekal. A problemy s plynulosti uz vubec ne.

Nekde se psalo, ze hra bezi v HD 1280x800 nebo podobne, ale v realu to bez prehaneni vypada na 800x600.

Po herni strance je hra vazne uzasna, ale ta grafika a nizky framerate...

Dale pak nechapu, proc ve vsech recenzich jsou obrazky ze hry z nejake PC verze a nedavaji tam recenzenti realne screenshoty? To si jako Rockstar zaridil? (pak bych se tomu rozpoctu nedivil).

Takze vsem, co vahaji doporucuji pockat na PC verzi ci verzi pro nove konzole.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych to zase tak černě neviděl..mačká to z PS3 co může, přece jenom je to už stará konzole. A grafika je si myslím na poměry PS3 dost dobrá, oproti GTA IV je to skok kupředu. Nic lepšího na PS3 si myslím už nikdo dělat nebude. Obrázky jsou z pc a ps4 verzí, to je jasný. Kdybys prodával novou hru, tak tam nebudeš taky ukazovat fotky ze starých konzolí, budeš ukazovat, jak to bude vypadat nádherně atd..

Já jenom doufám, že pc verze nebude tak zkurvená jako minulý díl, co byl...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechapu jak se ti nemuze grafika libit! Uz po zapnuti hry jsem slintal na grafickou strankou a jak mohly takto rozsahly herni svet udelat na 7 let starem hardwaru. A co se tyka pokles fps zadne jsem nezaznamenal hra jede plynule bez skubani. Ale ruku na srdce, po par misich me prestala hra bavit, uz jsem na takovou hru hold asi moc stary a musim se nutit to dohrat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To fakt nechápeš? počet prodaných kusů ti nemluví za vše? Myslíš že by za 3dny měli miliardu kdyby to bylo ps4 only? dost těžko

Grafika je na ps3 naprosto průměr, ono si měl možná trošku moc vysoký předpoklady na 8let starej krám, podobně starej pc by se roztavil už u videjka.. Diť už je to starej šrot, ale chápu tě taky sem byl poprví docela v šoku když sem viděl že je jakýkoliv antialiasing ještě na dovolený :D ale zas když letíš vrtulníkem a pod sebou máš 20aut+, v pozadí noční los santos ... je hanba říkát že je grafika vyložene hnusná, protože mačká z mašiny opravdu max.. a nízký fps sou též klasikou, zvykej si

... a osobně mám telku, nastavil jsem si lepší režim (kino O.o) a ta hra vypadá podstatně líp a to třeba fakt i o 30%

PS: vyscreenuj si hru a zmenší ju do velikosti screenu na internetu .. a seš na tom samým ... + ty velký obrázky jsou retushovaný a je to o rockstarech docela známý že to dělaj .. a rozhodně nejsou jediní, toho sis už všimnou musel

Upraveno uživatelem TwiCe
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

At si Rockstar dela promo obrazky jake chce, ale od recenzentu bych cekal trochu pravdomluvnosti a nestrannosti.

Prece jen tam mohli dat realne screenshoty a verim, ze by Rockstaru klesly trzby znatelne.

Aspon by uspechali verzi na PC a nextgen konzole.

Takhle je to pouze hodne trapne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty asi asi hrál na konzoli poprvé že? :D Když hraješ dlouho na PC tak se ti zdá každá hra na konzoli hnusná :) ale zkus si zahrát na 7 let starym PC např. GTA 4 a na PS3 GTA 4 a řekni mi rozdíly ;) měl si to prostě čekat nebo se mrknout na youtube tak si nestěžuj a hrej....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zazraky jsem necekal. Uz jsem kdysi mel PS3 i X360.

Nasi maji momentalne doma X360 a u kamarada jsem nedavno hral na PS3 novy fotbal a The Last of Us, tak o grafice vim.

PS3 jsem si kdysi kupoval prave kvuli GTA IV a tam byla grafika detailnejsi jak u GTA V.

Vsude same marketingove zvasty a nejvice me to sere v recenzich, ze nikdo nenapise pravdu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Boze furt reste grafiku jak trapaci. Uz jen za to jak je hra rozmanita oproti ctverce bych kecy typu hnusna grafika vynechal. A prave kvuli takym lidem jako vy jsou hry ve vetsine tak slabe. Snazi se okouzlit grafikou ale kde je poradna hratelnost? Tak si bezte hrat koridorovky kde vlastne ani vy sami nehrajete a jen koukate na film u ktereho obcas zmacknete krizek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejsem typ co by grafiku řešil je mi to úplně jedno a grafiku neřeším hraju, abych si zahrál a né se rozplíval. Pochopím, že PC hráči jsou zvyklý hrát na něčem jiným a už si vlastně ani nedovedu představit grafiku na pořádným počítači :), když jsem na pc hrál snad naposled fear :D, ale opravdu mi to příjde až nekoukatelný (jako by rozostřený) jak v tý plný rychlosti jsou okraje domů kostičkovaný. To mi jako občasnému hráči vadí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele myslím že ty triky s čoklem jdou jen přes tu aplikaci ifruit na smartphony

edit:

kudla chlapy 10vteřin googlu a máte po problémech

a hold dnešní doba no, grafika především na co hratelnost a otevřenost

Upraveno uživatelem TwiCe
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvrdím si nesouhlasit, grafika PS3 verze GTA IV je dost odpudivá (mám PC verzi, měl jsem i PS3 verzi), to, že město je krapet detailnější je jedna věc, ale Los Santos není Liberty City, navíc je GTA V mnohem plynulejší a hlavně v HD grafice, což GTA IV nebylo.

GTA nikdy nebylo o grafice, ale o hratelnosti, kterou GTA IV nikdy nenabídlo,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja beru ze nechces rok 2005 ale nechapu co se ti na te hre graficky nelibi pri takove hratelnosti? SA ve sve dobe taky nemelo nejlepsi grafiku a stejne je to hit a proc? Protoze jsi se tam vyblbl jako nikde jinde. Jestli chces u her resit grafiku tak to musis jit jinde a ne u GTA.

-iPhone 5

Upraveno uživatelem kRenzi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

někdo se tady ptal na to jak si hrát s Chopem, poradí někdo ? taky si nevím rady

bez k nemu drz L2 a pak zmackni R1

Mne prijde grafika super samozdrejme jsou nejake nedostatky,ale jak jsem to prvne zapl tak jsem cumel co dokazali z te konzole vymacknout, rozhodne o moc lepsi nez v IV. FPS poklesy sice jsou,ale nic hrozneho, oproti IV je to velky rozdil napriklad kdyz jedes rychle tak se to nestiha dokreslovat takze jedes po sedem fleku nebo kdyz valis po Brooklynskem moste tak je to temer nehratelne fps tak na 15, navic jeste nevysel zadny patch tak doufejme ze to jeste trosku popravi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu