Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Grand Theft Auto 5


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,4k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

jo, zkoušel jsem mulťák na milion způsobů, zkoušel jsem i odinstalovat patch, je to marné

ukládání na jeden slot bylo vždycky OK, to že to Rockstar rozbijou, tak ♥♥♥♥♥ně jsem nepředpokládal, mi už dvakrát klekl v PS3 celý HDD, takže zkušenosti mám, ale s tím, že příjdu o všechno, né jen o jeden slot

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všude se dívám na tipy jak vydělat pořádné peníze a nikde nemůži nic najít. Ono je sice pěkný, že jde vydělat na akciích při Lesterových misí, ale není to nic čím bych si vydělal na golfový klub, a ten já prostě chci :-D Nějaké tipy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To viem, ze si ju objednam mobilom, ale potrebujem to stiahnut (k predobjednavke som nedostal kod)...a pytam sa, kedy sa objavi na store?

K předobjednávce se žádnej kód ani nedával.Teda co se týká hry z PSN.Normálně tě to nabídlo ke stáhnutí.

Podívej se kdyžtak na store do sekce Download jestli to tam budeš mít.

Xperia ARC S

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu