Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

MS, banování a čeho tím vlastně docílili?


xDante1986

Recommended Posts

  • Odpovědi 454
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak jsem si právě zaBANoval konzoli. Píši to v naprostém stavu nasr*** Jako Live služby ať strčí do *** ale s tim HDD po mě vážně se** . To jsem nečekal, jinak bych ten lan konektor ucpal. Pozdě ...

Tak a teď ale co s tim. Nejde do konzole nějak nahrát FW, tak jako když ji koupim novou? sakra je to PC a internet je plnej úžasnejch lidí.

Tak asi to pudu nějak vydejchat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vidis to.Me se to podarilo pri testu priponeni k pc a to jsem si tam jeste vytvoril jiny profil.(chyba byla,ze jsem na xku jeste mel profil s live)Tak,jestli si to vzalo nejake udaje.Hold jsem to zjistil pri hrani Call of Duty,ze to jede z mechaniky.Udelalo se me blbe akorat blbe od zaludku a byl sklamanej.Da se stim zit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nechápu, jestli po BANu tak toužíš je nás tu dost co ti zaBANovanou konsoli rádi vyměníme za tvou bez banu ...

OK. A nenašel ste někdo řešení jak rozchodit aspoň ten HDD ???

nic takového zatím neexistuje, stačí si projít pár příspěvků a theardů... Maximálně že by sis nechal vyměnit základní desku ale to už je rovnou lepší koupit novej Xbox 360...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechápu proc nekteri nadavate na MS.Za ban si muzem hold sami,a nechapu co vsichni resite prechod na ps3.Ja osobne jsem stary x prodal a koupil xbox novy a jedu vesele dal a mam aspon lepsi masinku a vestsi hdd, stehne bych casem kupoval novy.Jo a za account se ban urcite nedava a kdyby jo tak nam zablokuji ucet a ne konzoli

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale on ti MS hdd nezničil,on ti ho jenom vratil do stavu v kterem byl před updatem dashboardu než šly vubec hry instalovat,jinak všechny funkce ktere plnit ma plní,save jde ukladat,mp3 taky atd ..

říkejme tomu slušně že ti MS hdd modifikoval jako ty si jim modifikoval konzoli flešem :) ted co je správně ? co myslíš ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevim co maš za verzi dashe ale na starších to nešlo ,to až MS tuhle funkci časem do novejších verzí dashe přidal a s banem taky odebral :)

presne tak je to jejich pravo kdyz tohle zprovoznili tak nam to taky zrusili za poruseni podminek ,to se neni cemu divit,ikdyz se mi to taky nelibilo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevim mají nějaký čísla? mam tu před tou poslední co je teď s facebookem ... a právě touha po tomhle mi stála ban. ale když sem ho koupil tak tam nebyly ty možnosti nahoru dolů. byla jenom nab. Mybox

// Jo a jen, na co mi je ten HDD teď? Mno na save mi stačí ta paměť co ma Arcade

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevim mají nějaký čísla? mam tu před tou poslední co je teď s facebookem ... a právě touha po tomhle mi stála ban. ale když sem ho koupil tak tam nebyly ty možnosti nahoru dolů. byla jenom nab. Mybox

// Jo a jen, na co mi je ten HDD teď? Mno na save mi stačí ta paměť co ma Arcade

pokud máš HDD, tak hra díky tomu může lépe vykreslovat grafiku... to je asi tak jediná vlastnost k čemu má po BANu :D Popřípadě prodej a vyděláš si penízky... co víc k tomu říct.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu