Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

XBOX 360 leafnetworks live pro Bannovane konzole


Xmatrix

Recommended Posts

Da se hrat pres Leaf Fifa 2010 ??

Me takhle napadlo,ze fotbalek by mohl mit doma kazdy,kdyby se udelal nejakej turnaj.Tak jako ho kluci budou hrat,nebo hrajou pres Gold ucty Live.

To by me bavilo si takhle obcas s nekym zahrat.Kdyby nas bylo treba 10 a rozvrhnout kdo ,kdy skym hraje.Tak o tom kdyz tak lidi popremyslejte hoj :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 145
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Nick: czlukas

Často hrané hry: Halo 3, Halo 3 ODST, Split/Second L4D 2 (pokud mam DVD), jinak pokud mam DVD tak muzu zahrat (nehodlam hrat zadne CoD ani jine zavodni hry nez Split/Second pokud neuvedu jinak)

Čas kdy nejčastěji jsem na MP: Kazdy den kdyz sem na ICQ do 7dmi, a pak az asi od 11, podle toho kdy dojdem raid. V sobotu, patek a (kdyz se me zeptate) nekdy i pres tyden muzu skoro az do 1

IcQ: 305-359-294 (A prosim kdo mi napise nepiste cau des hrat atd, ale napiste ze ste si me pridali ohledne leafu at pak pul hodiny nezjistuju kdo ze to ***** ste)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Nick: xsoldier

Často hrané hry: COD: World at War, COD: MW2, DIRT 2, Gears of war 2, Kane & Lynch 2: Dog Days, Left 4 Dead 2, Lost Planet 2, Project Gotham Racing 4, Red Dead Redemption, Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction, a cokoliv jiného co půjde přes Leaf

Čas kdy nejčastěji jsem na MP: většinou večer po páté, o víkendech i přes den :-)

IcQ: 286321152

přidal jsem si vás tam skoro všechny, tak mně autorizujte :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu