Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Little big planet my level


Honza222

Recommended Posts

  • Odpovědi 140
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

je tam asi 35 levelů ale z toho tam jsou nějaký ve kterejch hraješ jen na score - nejsou to klasický levely že bys tam normálně chodil ale.....prostě..... to uvidíš... :D:D

Neuvidim :D:D stahl jsem si to po 2. a stejnak mi to nejde... :cry:

Bych potreboval nekde sehnat patchovanou verzi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

můžu zkoušet jak chci ale prostě to nejde ty tvoje levely... :((

Ten svůj profil přetáhni do PC (Aby v PSP nebyl ...) a pak tam místo toho svýho dej Honzův ... Pokud to save nenačte, tak máš jiný region (EU)

Nejak mi to nejde mam 5.03 MHU (blba zakladovka) takze musim schanet hry jen s patchem:cry:

Když si tam hodíš 5.03 GEN-B, tak hry patchovat nemusíš

http://console-forum.net/showthread.php?t=57866

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tady je návod jak by to možná mohlo fungovat:

když vytvoříš level tak se ti na kartě v tý složce ....PROFILE vytvoří 5 nových souborů se stejnym názvem (název by měl být docela krátký nejspíš jen 2 znaky) ale jinou koncovkou.. ty koncovky jsou .LVL .MBF .MIP .LBF .CBF

když ti je někdo pošle tak si je dej do složky PSP\SAVEDATA\........ (složka s tvym profilem LBP)

mě to nefungoval :D:D napsalo mi to že data byla špatně načtena a ať restartuju hry....

NEJDŘÍV SI ZÁLOHUJTE OBĚ SLOŽKY LBP (...INSTALL A ...PROFILE)....NEUDELEJTE CHYBU JAKO JÁ!! ^^

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tady je návod jak by to možná mohlo fungovat:

když vytvoříš level tak se ti na kartě v tý složce ....PROFILE vytvoří 5 nových souborů se stejnym názvem (název by měl být docela krátký nejspíš jen 2 znaky) ale jinou koncovkou.. ty koncovky jsou .LVL .MBF .MIP .LBF .CBF

když ti je někdo pošle tak si je dej do složky PSP\SAVEDATA\........ (složka s tvym profilem LBP)

mě to nefungoval :D:D napsalo mi to že data byla špatně načtena a ať restartuju hry....

NEJDŘÍV SI ZÁLOHUJTE OBĚ SLOŽKY LBP (...INSTALL A ...PROFILE)....NEUDELEJTE CHYBU JAKO JÁ!! ^^

Az to pochopim tak to zkusim...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu