Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Little big planet my level


Honza222

Recommended Posts

  • Odpovědi 140
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Takže potvrzena funkčnost, na pamětové kartě smažte (nebo překopírujte do PC, hlavně aby to tam nebylo) složku UCUS98744PROFILE a UCUS98744INSTALL z ms0:/PSP/SAVEDATA, poté rozbalte stáhnutý archiv SAVEDATA odtud z topicu a obsah složky SAVEDATA (UCUS98744PROFILE a UCUS98744INSTALL) překopírujte do ms0:/PSP/SAVEDATA, pak už jen zapěnte LBP a mapa se nainstaluje ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže potvrzena funkčnost' date=' na pamětové kartě smažte (nebo překopírujte do PC, hlavně aby to tam nebylo) složku UCUS98744PROFILE a UCUS98744INSTALL z ms0:/PSP/SAVEDATA, poté rozbalte stáhnutý archiv SAVEDATA odtud z topicu a obsah složky SAVEDATA (UCUS98744PROFILE a UCUS98744INSTALL) překopírujte do ms0:/PSP/SAVEDATA, pak už jen zapěnte LBP a mapa se nainstaluje ...[/quote']

ale to tam budeš mít taky jeho uhranou hru nee??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to od Haka z psp isa link ti dat nemuzu mozzila mi zase rika podezdrela utocna stranka...Jestli se tam dostanes tak to je ten topik s nejvice zhlednutim...

už to mam ale thx

http://www.multiload.cz/stahnout/80898/little-big-planet-iso/ není to muj upload

funguje na 5.50 GEN-D a 5.03 GEN-B

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo zapomněl jsem to sem napsat...stáhnul jsem teda US v a funguje mi to...thx...doufam že ti nebude vadit že budu hrát z toho tvýho savu :D [ikdyby vadilo tak budu.. rhx :P :D]

jinak level dobrej !! oba* :D možná jediný co mi vadí tak strašně moc skákání... :D ale jinak dobrý...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lol to neni možný buď to nefunguje nebo bude chyba ve mě... :D pls jak to mam udělat aby ten předmět byl víc tlustej...?? předem dík :D

Já mam pocit ze jsem nekde cetl R a L ale fakt nwm nezkousel jsem to. Byl jsem rad ze jsem si vcera vubec zahral :D. Jinak super hra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo zapomněl jsem to sem napsat...stáhnul jsem teda US v a funguje mi to...thx...doufam že ti nebude vadit že budu hrát z toho tvýho savu :D [ikdyby vadilo tak budu.. rhx :P :D]

jinak level dobrej !! oba* :D možná jediný co mi vadí tak strašně moc skákání... :D ale jinak dobrý...

Ze pouzivas moje save tak to mi urcite vadit nebude :D musel sem to trosku stizit tim skakanim no navic toho mam plno zamceno takze udelam neakej lepsi level jindy :D

Jen asi debilní otázka ale jak si udělal to video nebo čím si to točil?

Tocil jsem to pres program Remotejoy

lol to neni možný buď to nefunguje nebo bude chyba ve mě... :D pls jak to mam udělat aby ten předmět byl víc tlustej...?? předem dík :D

Tlacitky L a R navic u kazdeho predmetu mas videotutorial jak nato... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu