Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Služba adhocParty - adhoc hry online


Daxter

Recommended Posts

Poté, co bylo potvrzeno spuštění adhocParty v USA ještě tento měsíc, oznámil Adam Grant (PSP European Product Manager, SCEE), že tato služba bude spuštěna brzy také v Evropě, Jižní Africe, Austrálii a Novém Zélandu.

Spousta PSP her podporuje ad-hoc mód, který umožňuje dvěma i více hráčům bezdrátově propojit jejich PSP a zahrát si společně. Přitom však museli být se svými PSP na stejném místě, ne více než 10 metrů od sebe. adhocParty to ale změní. Budete tak moci připojit vaše PSP s jinými PSP na jiných místech pomocí PlayStation 3 využívaného jako server. Díky tomu můžete vytěžit maximum z ad-hoc módu vašich oblíbených her, i když nejsou vaši přátelé poblíž.

zdroj: psp.novinky.org

EDIT: zde najdete video, ve kterém si trošku uděláte představu o tom, jak to bude vypadat http://www.gamespot.com/psp/driving/granturismo/video/6240736/interview-adhocparty-hits-us-psps

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si naopak myslim že to bude mít přelomový význam i pro majitele PSP bez toho aniž by vlastnili PS3. Protože pokud bude PSP moci komunikovat s PS3 na bázi client-server využívající Ad-hoc, neměl by být problem pak využít této technologie, a udělat homebrew aplikaci, které by PS3 "emulovalo" pro tuto technologii přímo do PSP, které by využívalo Wi-fi... prostě něco jako hamachi v PC

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ přesně tak já to tak mám a třeba teď ve hře AC:Bloodlines zrovna spárovaní z PS3 je jen jsem ještě nepřišel jak to mám provést:!:8)

nepodporuje to nahodou jen AC 2 na PS3 ?

ontopic : bylo by lepsi, kdyby se udelala nejaka aplikace, se kterou by bylo mozny hra ad-hoc hry pres wifi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Čau máš zájem o super věci?A všechny Zadarmo?Tak neváhej a čti dál ! Společnost Lockerz nabízí super věci, za to, že si u nich jednou denně zahrajete flash hru + odpovíte na jednu otázku denně.Zda se to nereálne? tady máte video s důkazem: http://www.youtube.com/watch?v=e85-4vCG8og

Jak to probíha? za odehrané flash hry a odpovědi dostavate PTZ (PTZ= penize), když máte dostatek PTZ na svoji věc kterou chcete si zaslat domu jen kliknete a do 18 dnů ji máte doma.

Co tam jsou za ceny? Ceny stále přibívaj.Cen je tam opravdu hodně uvedu pár příkladů: mobily,skutry,snowboardy,nootebooky,monitory,sluchátka,foťáky,iPhony,DVD přehrávač,iPod,PS3,Xbox,PSP,Wii,Filmy,hry všeho druhu,hodinky, naramky,řetízky,naušnice prsteny a to všechno zlaté nebo sřibrné,různe parfémy,hrnky,tašky,trika,mikiny,brýle,laky,knihy,flashky....a mnoho dalších věcí......prostě každý si přijde na své.

Pokud vás to zaujalo, odepište mi na mail: lukin98@seznam.cz a zašlete mi emailovou zprávu s předmětem pozvánka, děkuji.

Samovolně se tam nejde zaregistrovat pouze přes pozvánku, tak neváhejte a mailujte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

me akorat stve ze k tomu musi bejt PS3... nikdo ze znamejch ho nema takze mi to je k nicemu... Ale jinak super vec pro ty co maj psp a ps3

Nevite co to je za hru na 2:23? jestli je na psp nb je to ukazka ps3 hry dik

to je Monster Hunter Freedom, který vyšel jak na PSP, tak na PS3... Tohle je ale verze PS3...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu