Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

BAN na nemodifikované konzoli? (bez fleše)


Nunina

Recommended Posts

Šíří se tady informace, že MS dává BAN i těm poctivcům, kteří ještě své xko nestihli flešnout a hráli jen origoš. Co je na tom pravdy, má s tím opravdu někdo tu špatnou zkušenost? Podle některých ho tedy MS dává za nepravdivě vyplněné osobní údajem čímž jsou porušena pravidla užívání Xboxu v ČR. Pokud tomu tak opravdu je, tak je to smutné...:banned:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajímá mě to proto, že sám mám fleš a kvůli hrozbě banu se na live už nikdy nepřipojím. Ale nechtěl bych si nechat ujít online hraní, tak přemýšlím o koupi nové konzole a zakoupení pár vybraných originálních titulů (asi na aukru), abych mohl v pokračovat v online pařbách. Jestli to tedy má cenu, protože bych se stejně musel zase přihlásit např. přes UK účet. O PS3 jsem zatím moc nepřemýšlel, ale pokud se opravdu banují i neflešnuté konzole, tak kvůli multiplayeru na PS3 přejdu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajímá mě to proto, že sám mám fleš a kvůli hrozbě banu se na live už nikdy nepřipojím. Ale nechtěl bych si nechat ujít online hraní, tak přemýšlím o koupi nové konzole a zakoupení pár vybraných originálních titulů (asi na aukru), abych mohl v pokračovat v online pařbách. Jestli to tedy má cenu, protože bych se stejně musel zase přihlásit např. přes UK účet. O PS3 jsem zatím moc nepřemýšlel, ale pokud se opravdu banují i neflešnuté konzole, tak kvůli multiplayeru na PS3 přejdu.

zkus vyměnit za nefleshle x360 ještě s hrama, ban nemáš a až on bude hrát tak on teprve třeba dostane nebo ho varuj a řeknimu jestli to chce jen na hry bez mulťáku že to funguje dobře

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Psal jsem přímo do USA na Microsoft Support a není to pravda...stejnou odpověd dostalo více lidí od různých operátorů USA help linky. NENÍ TO PRAVDA ŽE SE BANUJE ZA REGION

jinak sám jsem už koupil nové xko a jedu dál bezproblémů...znám asi 250 lidí s xboxem kdo měl flash má ban kdo ne ban nemá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kámoš dostal ban nejspíš za to že je v ČR protože flash nemá a nic jinýho by neporušil

Hele to je neuvěřitelný můj kámoš taky dostal ban asi za to že je v ČR a to přitom ani nemá Xbox... OMG kámoš kámoše povídal že má bráchu a toho bráchy bratranec má ségru no a její táta....... No určitě to je pravda:!:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

si trapný promin nemam duvod si vymyslet a GT zeptám se nevim nehraju s ním online a promin porusis podminky flashem -ban porušíš to tím že hraješ hry před vydáním-ban a to že porušíš region ej jedno pochybuju ale to je fuk kaslu an to akorat z toho bdue hadka...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu